Oddział InPost Kielce - wyślij przesyłkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział InPost Kielce - wyślij przesyłkę z domu

Najlepsza oferta InPost na terenie Kielc. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera InPost w Kielcach! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online!

inpost kielce paczka inpost kielce herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Kielce – miasto wśród gór

Stolica województwa świętokrzyskiego zamieszkiwana jest przez ponad 190 tysięcy osób. Miasto zajmuje powierzchnię 109 km2 i znajduje się na dwóch pasmach Gór Świętokrzyskich. Miasto oraz przepływająca przez nie, rzeka Silnica – dopływ Sanu – zawdzięczają swoje nazwy związanej z tym miejscem legendzie z czasów panowania króla Bolesława Szczodrego, a więc sprzed ponad 900 lat.

Kluczowa lokalizacja

Kielce położone są na skrzyżowaniu istotnych szlaków komunikacyjnych łączących inne polskie miasta. Ponadto Kielce znajdują się na trasie dwóch niezwykle ważnych europejskich szlaków: Bruksela – Katowice - Kijów oraz Berlin – Warszawa - Niżny Nowogród. Między innymi tym strategicznym położeniem władze miasta kuszą inwestorów do lokowania kapitału na terenie Kielc. Nic więc dziwnego, że miasto prosperuje, a jego mieszkańcy wykazują duże zapotrzebowanie na usługi, takie jak firmy kurierskie. Jedną z najbardziej popularnych jest polska firma InPost, która już od ponad 10 lat prężnie działa na krajowym rynku.

Oddział InPost Kielce - lokalizacja

Oddział InPost Kielce Kontakt:

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 62

25-217 Kielce

Firmy Kurierskie Kielce

Kurier DHL Kielce
Kurier DPD Kielce
Kurier UPS Kielce

Najlepszy kurier w Kielcach

Kuriera najłatwiej znaleźć poprzez pośrednika, takiego jak serwis AlleKurier.pl, który ułatwia dostęp do ofert firm kurierskich. Za pomocą strony internetowej można przygotować wycenę i wysyłkę, zamówić kuriera, który dostarczy paczkę w dowolne miejsce w Polsce, Unii Europejskiej i większości krajów na całym świecie. Wszystko to można dzięki AlleKurier.pl załatwić bez potrzeby odwiedzania oddziałów InPost w Kielcach, bez szukania paczkomatów, bez wychodzenia z domu.

Najłatwiejsze zamawianie kuriera

Aby zamówić kuriera InPost przez serwis AlleKurier.pl, wystarczy podać podstawowe informacje na temat szykowanej wysyłki, którą może być list, paczka, a nawet cała paleta. Korzystanie z tej witryny umożliwia uzyskanie zniżek na ofertę firmy kurierskiej InPost oraz na szybkie i wygodne zorganizowanie odbioru przesyłki
z dowolnego miejsca, bez wychodzenia z domu. Nie jest konieczne zawieranie umowy z platformą AlleKurier.pl – nie ma znaczenia czy jesteś klientem indywidualnym i paczki wysyłasz sporadycznie, czy prowadzisz własną firmę, a wysyłanie i odbieranie towaru to dla ciebie codzienność.

Zobacz jak zamówić kuriera InPost online

InPost Kielce Infolinia:

tel. 722 444 000

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami