Oddział DPD Kielce - wyślij paczkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DPD Kielce - wyślij paczkę z domu

Najlepsza oferta DPD na terenie Kielc. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DPD w Kielcach! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

dpd kielce paczka dpd kielce herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Kielce – targowe centrum Europy Środkowo-Wschodniej

Od 1992 roku w Kielcach są organizowane targi wystawiennicze, które osiągnęły drugie, co do liczby wystawców oraz trzecie, co do powierzchni miejsce w tej części Starego Kontynentu. Targi Kielce goszczą rocznie 217 tysięcy osób z około 60 krajów. Miasto to jest także stolicą województwa świętokrzyskiego. Jest malowniczo położone – rozciąga się na dwóch pasmach górskich. O powstanie miasta opowiada legenda z czasów piastowskich.

Targi, budownictwo i handel

Targi Kielce to tylko jeden z kilku ważnych czynników gwarantujących Kielcom wysokie miejsce w rankingu polskich aglomeracji. Miasto rozwija się także dzięki przemysłowi budowlanemu, spożywczemu. W Kielcach siedzibę ma wiele firm o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym. Nic więc dziwnego, że kwitnie tutaj także branża kurierska. Jednym z czołowych jej przedstawicieli jest niemiecka korporacja kurierska DPD.

Oddział DPD Kielce - lokalizacja

Oddział DPD Kielce Kontakt:

ul. Rolna 8

25-419 Kielce

Firmy Kurierskie Kielce

Kurier DHL Kielce
Kurier InPost Kielce
Kurier UPS Kielce

Kurier DPD Kielce

Nasi zachodni sąsiedzi słyną z dobrej organizacji i dbałości o wysoką jakość. Cechy te uosabia firma kurierska DPD, której usługi dostępne są poprzez serwis AlleKurier.pl. Ciesząca się bardzo dobrymi opiniami strona internetowa umożliwia nadawanie przesyłek – listów, paczek i palet – do wszystkich miast w Polsce, Unii Europejskiej oraz do większości krajów świata. Wystarczy wypełnić krótki formularz, podać podstawowe dane dotyczące przesyłki i wydrukować dokumenty przewozowe. Nie ma potrzeby podpisywania umowy ani odwiedzania oddziału DPD w Kielcach.

Kurier w Kielcach bez wychodzenia z domu

Jesteś bardzo zapracowanym przedsiębiorcą, cenisz domowe zacisze i chwile spędzane w rodzinnym gronie, a może nie chcesz wychylać nosa z mieszkania w deszczowy dzień? Jesteśmy tu dla ciebie – pomożemy ci załatwić wszystko bez odchodzenia od komputera. Poprzez serwis AlleKurier.pl przygotujesz wycenę wysyłki i zamówisz kuriera DPD w Kielcach wprost pod drzwi własnego domu – lub jakiekolwiek inne drzwi, które sobie zażyczysz. Możesz także liczyć na konkurencyjne ceny i naprawdę szybką dostawę przesyłki pod wskazany adres.

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami