Oddział DHL Łódź - wysyłaj paczki z domu

Najtańsza oferta DHL na terenie Łodzi. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DHL w Łodzi! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Filmowa stolica Polski

Łódź to jedno z największych miast w Polsce. Zajmuje trzecie miejsce pod względem liczby osób zameldowanych (niemal 700 tysięcy) oraz czwarte miejsce pod względem zajmowanej powierzchni (ok. 293 km2). Jest istotnym na mapie Polski ośrodkiem przemysłowym, kulturalnym i akademickim. W Łodzi krzyżują się połączenia kolejowe prawie wszystkich najważniejszych miast w kraju, w tym Warszawy, Wrocławia, Poznania i Częstochowy. W niewielkiej odległości od Łodzi znajduje się skrzyżowanie transeuropejskich autostrad A1 i A2.

Rozwijająca się gospodarka

Na terenie Łodzi prężnie rozwija się gospodarka związana z nowymi technologiami i infrastrukturą. W mieście swoje siedziby ma wiele czołowych firm zajmujących się bankowością. Bardzo istotnym inwestorem jest znana marka maszynek do golenia, która posiada w Łodzi swoją największą fabrykę. W Łodzi istnieje wiele fabryk wiodących i znanych na całym świecie firm produkujących sprzęt AGD. W Łodzi znajdują się liczne centra handlowo-rozrywkowe. Tak dynamicznie rozwijająca się gospodarka wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na usługi kurierskie. Na terenie Łodzi działa więc wiele korporacji kurierskich, w tym firma DHL.

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

Oddział DHL Łódź - Kontakt

ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 103 B
91-222 Łódź

tel: 85 868 17 26

Firmy kurierskie Łódź

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto