Oddział DHL Łodź - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Łodź - wysyłaj paczki z domu

Najtańsza oferta DHL na terenie Łodzi. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DHL w Łodzi! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

dhl lodz paczka dhl lodz herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Filmowa stolica Polski

Łódź to jedno z największych miast w Polsce. Zajmuje trzecie miejsce pod względem liczby osób zameldowanych (niemal 700 tysięcy) oraz czwarte miejsce pod względem zajmowanej powierzchni (ok. 293 km2). Jest istotnym na mapie Polski ośrodkiem przemysłowym, kulturalnym i akademickim. W Łodzi krzyżują się połączenia kolejowe prawie wszystkich najważniejszych miast w kraju, w tym Warszawy, Wrocławia, Poznania i Częstochowy. W niewielkiej odległości od Łodzi znajduje się skrzyżowanie transeuropejskich autostrad A1 i A2.

Rozwijająca się gospodarka

Na terenie Łodzi prężnie rozwija się gospodarka związana z nowymi technologiami i infrastrukturą. W mieście swoje siedziby ma wiele czołowych firm zajmujących się bankowością. Bardzo istotnym inwestorem jest znana marka maszynek do golenia, która posiada w Łodzi swoją największą fabrykę. W Łodzi istnieje wiele fabryk wiodących i znanych na całym świecie firm produkujących sprzęt AGD. W Łodzi znajdują się liczne centra handlowo-rozrywkowe. Tak dynamicznie rozwijająca się gospodarka wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na usługi kurierskie. Na terenie Łodzi działa więc wiele korporacji kurierskich, w tym firma DHL.

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

DHL Łódź Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Firmy Kurierskie Łodź

Kurier DPD Łodź
Kurier InPost Łodź
Kurier UPS Łodź

Jak zamówić kuriera DHL w Łodzi?

Serwis AlleKurier.pl umożliwia najszybsze i najwygodniejsze zamówienie kuriera DHL w Łodzi. Odbiór paczki możliwy jest z każdego wybranego przez ciebie miejsca – z domu, z pracy, skąd chcesz. Nieskomplikowany formularz online pomoże ci dokonać wyceny przesyłki. Musisz znać tylko wymiary i wagę paczki, podać nam adres nadawcy i odbiorcy. Resztą zajmiemy się my oraz doświadczeni pracownicy korporacji kurierskiej. Korzystając z serwisu AlleKurier.pl, możesz uzyskać duże rabaty na usługi firmy kurierskiej DHL.

Najtańsze przesyłki DHL w Łodzi

U nas uzyskasz najniższe ceny, niezależnie czy nadajesz paczkę jednorazowo, czy korzystasz z usług kurierskich regularnie, jak sklepy internetowe. Doskonałe rozwiązania znajdą u nas dla siebie klienci indywidualni oraz firmy, na przykład sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą detaliczną. Pomożemy ci wysłać paczkę, list, a nawet całą paletę! Łatwy w obsłudze panel użytkownika pozwoli ci szybko, sprawnie i tanio nadać paczkę kurierem DHL. Nie musisz podpisywać żadnych umów ani odwiedzać oddziału DHL w Łodzi.

Oddział DHL Łódź - lokalizacja

Oddział DHL Łódź Kontakt:

ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 103 B

91-222 Łódź

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami