Oddział InPost Łodź - wyślij przesyłkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział InPost Łodź - wyślij przesyłkę z domu

Najtańsza oferta kuriera InPost na terenie Łodzi. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę InPost w Łodzi! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online!

inpost lodz paczka inpost lodz herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Łódź – ważne miasto na mapie Polski

Łódź to miasto na prawach powiatu, które zostało założone w pierwszej połowie XIII wieku. Jest siedzibą województwa łódzkiego. Niegdyś było prywatnym miastem kościelnym, teraz jest jednym z głównych ośrodków kulturalnych i akademickich w kraju. Należy także do ścisłej czołówki największych – pod względem powierzchni
i liczby ludności – miast w Polsce. Jest miastem przemysłowym, wiele zagranicznych firm otworzyło tutaj swoje fabryki. W Łodzi znajduje się port lotniczy, pod miastem krzyżują się dwie autostrady transeuropejskie,
a w centrum zbiegają się połączenia kolejowe z wielu najbardziej znaczących miast.

Centrum przemysłu i kultury

Łódź znana jest z dynamicznie rozwijającego się przemysłu. Niegdyś był to głównie przemysł tekstylny i filmowy. Z biegiem lat istotniejsze stały się, jednak branże zajmujące się nowymi technologiami. W Łodzi inwestuje wiele zagranicznych firm. Powstały tutaj fabryki znanej marki komputerów i elektroniki oraz maszynek do golenia. Przemysł w Łodzi napędzają głównie liczne fabryki producentów sprzętu AGD. Przemysł nie może się obejść bez sprawnego transportu, który w Łodzi zapewniany jest, między innymi, przez znane korporacje kurierskie. InPost Łódź również ma tam swój oddział. Ponadto miasto znane jest z istniejącej tam, bardzo cenionej Szkoły Filmowej, której studentami było wiele wielkich gwiazd polskiej kinematografii.

Zobacz jak zamówić kuriera InPost online

InPost Łódź Infolinia:

tel. 722 444 000

Firmy Kurierskie Łodź

Kurier DHL Łodź
Kurier DPD Łodź
Kurier UPS Łodź

Kurier InPost najtaniej w Łodzi

Aby zamówić kuriera InPost w najniższej cenie na terenie Łodzi, warto skorzystać z serwisu AlleKurier.pl. Nie ma potrzeby odwiedzania siedziby firmy kurierskiej InPost ani szukania paczkomatów. Nieważne czy przesyłasz coś bliskim, sprzedajesz coś prywatnie lub korzystasz z usług sklepu internetowego – kuriera InPost zamówisz bez wychodzenia z domu. Serwis AlleKurier.pl powstał dla tych mieszkańców Łodzi, którzy lubią oszczędzać czas i pieniądze. Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz dotyczący przygotowanej dla kuriera InPost paczki, resztą zajmiemy się my.

Nadanie paczki łatwiejsze dzięki AlleKurier.pl

Łatwa w obsłudze i intuicyjna platforma użytkownika, AlleKurier.pl została stworzona po to, aby jak najszybciej
i najwygodniej nadać paczę bez konieczności opuszczania domowego zacisza. Kurier InPost odbierze twoją przesyłkę z dowolnego wskazanego przez ciebie miejsca. Wyceny paczki dokonasz, podając podstawowe dane takie jak waga i wymiary paczki, adres nadawcy i odbiorcy. Niczym więcej nie musisz się przejmować, a przesyłka może trafić do celu nawet w 24 godziny!

Oddział InPost Łódź - lokalizacja

Oddział InPost Łódź Kontakt:

ul. Traktorowa 111

91-203 Łódź

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami