Oddział DPD Łodź - wyślij paczkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DPD Łodź - wyślij paczkę z domu

Najtańsza oferta DPD na terenie Łodzi. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DPD w Łodzi! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

dpd lodz paczka dpd lodz herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Łódź w ścisłej czołówce polskich miast

Łódź należy do największych miast w Polsce. Liczba ludności przekracza tutaj 690 tysięcy. Także pod względem powierzchni Łódź znajduje się w ścisłej czołówce w kraju – ponad 293 km2 plasują ją na czwartym miejscu. Łódź to piękne miasto z wieloma ciekawymi zabytkami. Poza tym jest to ceniony ośrodek przemysłowy, akademicki i kulturalny. Łódź jest znana, dzięki mieszczącej się tam Szkole Filmowej. Działa tutaj ponad 20 uczelni wyższych, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Łódź ma własny port lotniczy, a koleją można tutaj dojechać bezpośrednio z wielu innych wielkich miast Polski, między innymi z Warszawy i Wrocławia.

Miasto przemysłowe

Łódzką gospodarkę napędzają fabryki czołowych światowych producentów sprzętu AGD i maszynek do golenia. Niegdyś miasto było znane z prężnie rozwijającego się tu przemysłu tekstylnego. Obecnie nowe technologie i infrastruktura są fundamentami lokalnego przemysłu. W Łodzi działają także firmy związane z informatyką i sprzętem komputerowym. Jedna z nich ma tutaj swoją fabrykę. Handel i rozrywka również mają się świetnie. Wiąże się z tym duże zapotrzebowaniem na usługi kurierskie, które zaspokaja niemiecka firma kurierska DPD.

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

DPD Łódź Infolinia:

tel. 22 577-55-55

Firmy Kurierskie Łodź

Kurier DHL Łodź
Kurier InPost Łodź
Kurier UPS Łodź

Znajdź kuriera DPD w Łodzi

Dzięki serwisowi AlleKurier.pl, bez trudu wyślesz paczkę kurierem DPD. Paczkę możesz nadać z dowolnego miejsca, nie musisz wychodzić z domu. Kurier odbierze ją od ciebie i nawet w 24 godziny dostarczy pod wskazany przez ciebie adres. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz dostępny na naszej platformie użytkownika. Kuriera DPD możesz zamówić, używając komputera, tabletu bądź laptopa.

Najtańszy kurier DPD na terenie Łodzi

Korzystając z serwisu AlleKurier.pl, masz pewność, że bez podpisywania jakiejkolwiek umowy, bez wychodzenia z domu, nadasz paczkę, która zostanie doręczona na czas. Nie musisz nawet odwiedzać oddziału DPD w Łodzi, bo to kurier przyjdzie do ciebie. Aby uzupełnić formularz na stronie AlleKurier.pl, musisz jedynie znać wagę i wymiary paczki oraz podać nam adres nadawcy i odbiorcy. Resztą zajmiemy się my oraz kurier DPD. Nie ma także znaczenia czy wysyłasz jedną paczkę okazyjnie, czy, na przykład, prowadzisz sklep internetowy i przesyłki nadajesz regularnie. Korzystając z platformy AlleKurier.pl, bez trudu znajdziesz najtańszego kuriera DPD na terenie Łodzi.

Oddział DPD Łódź - lokalizacja

Oddział DPD Łódź Kontakt:

ul. Wodna 38a

95-010 Stryków

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami