Oddział UPS Łódź - wysyłaj przesyłki z domu

Najtańsza oferta kuriera UPS na terenie Łodzi. Kurier podjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę UPS w Łodzi! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier UPS już od 16,94 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Łódź – ośrodek przemysłu w samym sercu Polski

Łódź to jedno z największych miast w Polsce. Ma wysokie miejsce w rankingu, zarówno dzięki liczbie mieszkańców, jaki i zajmowanej powierzchni. Jest to istotny ośrodek kulturalny, akademicki i przemysłowy. Miasto przyciąga turystów, dzięki licznym zabytkom, centrom handlowo - rozrywkowym oraz studentów dzięki ponad 20 działającym tutaj uczelniom wyższym, w tym osławionej Szkole Filmowej. Łódź ma własny port lotniczy. W pobliżu miasta krzyżują się dwie najważniejsze w Polsce autostrady o zasięgu międzynarodowym. Do tego miasta można wygodnie dostać się koleją – bezpośredni dojazd możliwy jest z kilku największych miast w Polsce, na przykład z Wrocławia, Poznania i z Warszawy.

Łódzkie fabryki zagranicznych gigantów

W Łodzi istnieje wiele fabryk należących do zagranicznych inwestorów. Znana marka żyletek i maszynek do golenia ma tutaj swoją największą na świecie fabrykę. W Łodzi produkowany jest także sprzęt komputerowy
i elektroniczny. W tym mieście swoje siedziby założyło wiele banków działających prężnie na terenie całego kraju. Niegdyś łódzką gospodarkę napędzał przemysł tekstylny, obecnie prym wiedzie przemysł związany z produkcja sprzętu AGD. Tak bogata infrastruktura determinuje istnienie wielu sieci kurierskich. A Firma UPS jest jedną z największych korporacji kurierskich działających na terenie tego miasta.

Zamów kuriera UPS w Łodzi

Coraz popularniejsze staje się korzystanie z usług sklepów internetowych, platform sprzedaży. Ich właściciele i użytkownicy docenią możliwość bardzo szybkiego i łatwego nadawania paczek kurierem UPS. Dzięki serwisowi AlleKurier.pl nie będzie koniecznie odwiedzanie siedziby firmy kurierskiej UPS w Łodzi. Wszystko można załatwić w domu, nie odchodząc od komputera lub korzystając tylko z telefonu. Kurierzy UPS w Łodzi odbiorą paczkę spod twoich drzwi! Jest to oszczędność i czasu, i pieniędzy.

Tani kurier UPS w Łodzi

Nie ma znaczenia czy nadajesz paczkę tylko raz na jakiś czas, czy prowadzisz sklep internetowy, więc wysyłanie paczek to dla ciebie chleb powszedni. Korzystając z platformy AlleKurier.pl, przygotujesz paczkę do wysyłki w zaledwie kilka minut. Wypełnij krótki formularz, w którym podasz wymiary i wagę paczki, adres nadania i dostarczenia paczki. AlleKurier.pl i kurier UPS zajmą się resztą. Przesyłka zostanie odebrana z twojego domu i szybko przewieziona pod podany adres. A Ty docenisz i szybkość działania, i perfekcyjną obsługę.

Zobacz jak zamówić kuriera UPS online

Oddział UPS Łódź - Kontakt

ul. Traktorowa 111
91-204 Łódź

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Łódź

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto