Oddział DHL Poznań - wysyłaj paczki z domu

Najtańsza oferta DHL na terenie Poznania. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DHL w Poznaniu! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Centrum Wielkopolski

Poznań leży w środkowo zachodniej Polsce w centrum Wielkopolski. Jest również stolicą województwa i siedzibą władz powiatu poznańskiego. Wraz z pobliskimi gminami tworzy dużą aglomerację miejską, która liczy około 1 mln mieszkańców. Miasto to ważne centrum kulturalne, akademickie i edukacyjne. W Poznaniu znajduje się 26 szkół wyższych, do których uczęszcza prawie 120 tysięcy studentów. Działają tu liczne, galerie, muzea, kina, opera, filharmonia, balet i teatry. Poznań ze względu na swoje położenie oraz doskonałą infrastrukturę drogową i kolejową jest ważnym centrum logistycznym w Polsce.

Rynek usług kurierskich w Poznaniu

Poznań dynamicznie sie rozwija. Istnieją tu doskonałe warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Szczególnie prężnie rozwijają się sklepy handlujące przez internet. Tworzą one duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Także obywatele Poznania często korzystają z takich usług. Zamawiają wiele towarów do domu oraz wysyłają paczki oraz listy do znajomych i rodziny. Dobra infrastruktura pozwala na wysoką jakość usług kurierskich, a wiele firm transportowych posiada tu swoje oddziały.

Kurier DHL w Poznaniu

W Poznaniu swoją siedzibę i oddział posiada kurier DHL. Istnieją tu również punkty nadawania i odbierania przesyłek. Jednak wysyłanie paczki za pośrednictwem takiego oddziału jest problematyczne, gdyż trzeba pokonać nie raz kilka kilometrów aby zrealizować wysyłkę. Dlatego specjalnie dla mieszkańców Poznania powstała usługa serwisu AlleKurier umożliwiająca zamawianie kuriera DHL, a także innych firm bez wychodzenia z domu. Od dziś można nadać paczkę używając komputera lub smartfona całkowicie online.

AlleKurier i DHL w Poznaniu

Zamawiając kuriera po odbiór paczki razem z AlleKurier można zaoszczędzić nawet do 70%! To wielka oszczędność zarówno pieniędzy jak i czasu gdyż nadawanie paczek trwać będzie teraz tylko kilka chwil. Wystarczy wypełnić krótki formularz wyceny, podać wagę i wymiary paczki aby otrzymać ofertę od różnych przewoźników. Następnie wybierasz, tą która Ci najbardziej odpowiada, opłacasz przesyłkę, a kurier odbierze paczkę spod drzwi twojego domu lub pracy. To doskonałe udogodnienie. Wyślij paczkę z dowolnego miejsca w Poznaniu do dowolnego miejsca na Świecie!

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

Oddział DHL Poznań - Kontakt

ul. Komornicka 1
62-152 Głuchowo

tel: 85 868 17 26

Firmy kurierskie Poznań

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto