Oddział DPD Poznań - wyślij paczkę z domu

Najlepsza oferta DPD w Poznaniu. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DPD na terenie Poznania! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Poznań lokalnym liderem

Poznań to historyczna stolica Wielkopolski oraz obecna siedziba władz powiatu poznańskiego oraz województwa wielkopolskiego. Miasto zamieszkuje prawie 550 tysięcy osób plasując Poznań w piątce największych miast pod tym względem. Poznań, powiat poznański oraz gminy Śrem, Oborniki, Szamotuły i Skoki tworzą jedną z największych w Polsce aglomeracji o liczbie ludności około jednego miliona. Miasto jest ważnym centrum przemysłu, handlu, turystyki, a także logistyki.

Kurierzy w Poznaniu

Przez Poznań przebiegają ważne drogi krajowe oraz linie kolejowe o znaczeniu europejskim. Znajduje się tu również międzynarodowy port lotniczy. W mieście odbywają się również Międzynarodowe Targi Poznańskie będące największym i najstarszym centrum wystawienniczym w Polsce. Takie warunki sprzyjają rozwojowi usług kurierskich. Poznańskie firmy i mieszkańcy odbierają i nadają dziennie tysiące paczek, które są dostarczane przez największe firmy kurierskie do różnych miejsc w Polsce i na Świecie

Kurier DPD w Poznaniu

Poznań jest ważnym centrum logistycznym. Znajdują się tu największe firmy związane z tym rynkiem w Polsce. Swoje oddziały założyły tu też najbardziej popularne firmy kurierskie w tym kurier DPD. Doskonała infrastruktura pozwala w łatwy sposób dystrybuować przesyłki do innych miast i państw z całej Europy i Świata. Aby możliwość nadania paczki była łatwiejsza i szybsza powstał serwis AlleKurier.pl. Udostępnia on platformę online do wyceny i nadawania paczek. Korzystając z niej można zamówić kuriera na terenie Poznania bez wychodzenia z domu.

AlleKurier i DPD w Poznaniu

Aby wycenić swoją paczkę należy skorzystać z elektronicznego formularza u góry strony. Należy podać miejsca nadania i dostarczenia paczki oraz jej wagę i wymiary. Te dane pozwolą naszemu systemowi na błyskawiczną wycenę paczki. Nasza oferta jest tańsza nawet do 70% niż bezpośrednio w punkcie nadania DPD. Dzięki AlleKurier nie musisz już dzwonić do oddziału ani tym bardziej go odwiedzać. Wystarczy kilka prostych czynności aby zamówić kuriera DPD lub innego po odbiór paczki we wskazane miejsce.

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

Oddział DPD Poznań - Kontakt

Miejscowość: Poznań

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Poznań

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto