Oddział UPS Poznań - wysyłaj przesyłki z domu

Najtańsza oferta UPS na terenie Poznania. Kurier przyjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera UPS w Poznaniu! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier UPS już od 16,94 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Poznań największy w Wielkopolsce

Poznań to jedno z największych miast w Polsce i największe miasto w województwie Wielkopolskim, którego jest stolicą. Jest to również miasto na prawach powiatu. Pod względem liczby mieszkańców zajmuje piąte miejsce w Polsce. Zamieszkuje go ponad 540 tys. mieszkańców, a całą aglomeracje poznańską około jeden milion ludzi. Jest to bardzo istotne miasto dla całej Polski pod względem administracyjnym, gospodarczym, naukowym i kulturalnym. Znajduje się tu międzynarodowy port lotniczy oraz ważne ciągi komunikacyjne kolejowe i drogowe.

Kurierzy na terenie Poznania

Na terenie Poznania działa wiele firm kurierskich. Doskonała infrastruktura oraz status ważnego ośrodka logistycznego pozwala na zapewnienie wysokiej jakości usług kurierskich. Swoje oddziały zlokalizowały tu takie korporacje jak DPD, DHL, Inpost czy kurier UPS. Mieszkańcy Poznania nadają codziennie wiele przesyłek, a sklepy internetowe zlokalizowane w Poznaniu realizują dostawę na terenie całej Polski nadając swoje produkty właśnie ze stolicy Wielkopolski.

Kurier UPS w Poznaniu

Do liderów lokalnego rynku, ale także rynku usług kurierskich w całej Polsce należy zdecydowanie kurier UPS. Posiada on w Poznaniu duży oddział zajmujący się rozsyłaniem nadawanych tu paczek do najdalszych zakątków w Polsce i na Świecie. Są tu także mniejsze punkty nadawania paczek. Jednak korzystanie z nich może być uciążliwe. Nie zawsze dogodna lokalizacja oraz kolejki mogą przysporzyć dużo problemów chcącym nadać paczkę. Dlatego najlepiej skorzystać z usług brokera kurierskiego AlleKurier. Dzięki nam można zamówić kuriera po odbiór paczki bez wychodzenia z domu!

AlleKurier i UPS w Poznaniu

Za pośrednictwem AlleKurier.pl można nadać paczkę nawet do 70% taniej niż bezpośrednio u przewoźników. Nasz system jest bardzo prosty. Wystarczy wycenić paczkę na naszej stronie podając jej wymiary i wagę oraz miejsce nadania i dostawy. Nasz system w mgnieniu oka przedstawi ceny od poszczególnych przewoźników za zrealizowanie takiego zlecenia. Można zamówić kuriera UPS ale także DPD, DHL czy Inpost w dowolne miejsce w Poznaniu. To świetna okazja do oszczędności na czasie i pieniądzach!

Zobacz jak zamówić kuriera UPS online

Oddział UPS Poznań - Kontakt

Miejscowość: Poznań

tel. 61-815-14-00

Firmy kurierskie Poznań

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto