Oddział InPost Poznań - wyślij przesyłkę z domu


Najtańsza oferta Inpost w Poznaniu. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera InPost na terenie Poznania! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online! 

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Stolica Wielkopolski

Poznań jest historyczną stolicą całej Wielkopolski oraz obecną siedzibą władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego. Miasto jest piątym pod względem ludności miastem w Polsce z prawie 550 tysiącami mieszkańców. Ze względu na zajmowaną powierzchnię należy do ósemki najrozleglejszych miast w kraju. Poznań jest również centrum jednej z największych aglomeracji w Polsce, którą zamieszkuje około jeden milion osób. W Poznaniu krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne dając miastu miano centrum logistycznego zachodniej Polski. 

Usługi kurierskie w Poznaniu

Dogodne warunki do rozwoju transportu i komunikacji owocują rozwojem całej gospodarki regionu. W mieście powstaje coraz więcej firm, w szczególności z sektora ecommerce. Takie sklepy tworzą duży popyt na usługi kurierskie. Wysyłają swoje towary do klientów, którzy je zakupili przez internet z dostawą do domu. Również mieszkańcy Poznania są aktywni na rynku usług kurierskich. Zamawiają wiele produktów z dostawą pod drzwi oraz sami nadają tysiące paczek dziennie.

Kurier Inpost w Poznaniu

W związku z wzmożonym zapotrzebowaniem na obsługę kurierską przesyłek, w Poznaniu znajduje się wiele firm kurierskich. Swój oddział posiada w stolicy Wielkopolski również największa polska firma spedycyjna - kurier InPost. Jednak każdorazowe zamawianie kuriera przez telefon czy odwiedzanie punktów nadawania oraz paczkomatów może być uciążliwe. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty AlleKurier.pl. Ten serwis umożliwia zamawianie kuriera InPost oraz innych bez wychodzenia z domu!

AlleKurier i InPost w Poznaniu

Nasza oferta pozwala zaoszczędzić nawet do 70% w stosunku do zamawiania kuriera bezpośrednio w punkcie nadania. Z nami nadasz paczkę szybko, nie odrywając się od codziennych czynności. Nasz kalkulator online pozwoli szybko wycenić i nadać paczkę. Wystarczy zrobić przelew w celu jej opłacenia, a kurier przyjedzie najszybciej jak tylko będzie mógł w dowolne wskazane miejsce. Bez umów i bez zbędnych formalności. Zamów kuriera Inpost razem z AlleKurier.pl!

Zobacz jak zamówić kuriera InPost online

Oddział InPost Poznań - Kontakt

ul. Dąbrowskiego 550
60-451 Poznań

tel: 722 444 000

Firmy kurierskie Poznań

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.