Oddział InPost Poznań - wyślij przesyłkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział InPost Poznań - wyślij przesyłkę z domu

Najtańsza oferta Inpost w Poznaniu. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera InPost na terenie Poznania! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online!  

inpost poznan paczka inpost poznan herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Stolica Wielkopolski

Poznań jest historyczną stolicą całej Wielkopolski oraz obecną siedzibą władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego. Miasto jest piątym pod względem ludności miastem w Polsce z prawie 550 tysiącami mieszkańców. Ze względu na zajmowaną powierzchnię należy do ósemki najrozleglejszych miast w kraju. Poznań jest również centrum jednej z największych aglomeracji w Polsce, którą zamieszkuje około jeden milion osób. W Poznaniu krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne dając miastu miano centrum logistycznego zachodniej Polski. 

Usługi kurierskie w Poznaniu

Dogodne warunki do rozwoju transportu i komunikacji owocują rozwojem całej gospodarki regionu. W mieście powstaje coraz więcej firm, w szczególności z sektora ecommerce. Takie sklepy tworzą duży popyt na usługi kurierskie. Wysyłają swoje towary do klientów, którzy je zakupili przez internet z dostawą do domu. Również mieszkańcy Poznania są aktywni na rynku usług kurierskich. Zamawiają wiele produktów z dostawą pod drzwi oraz sami nadają tysiące paczek dziennie.

Zobacz jak zamówić kuriera InPost online

InPost Poznań Infolinia:

tel. 722 444 000

Firmy Kurierskie Poznań

Kurier DPD Poznań
Kurier DHL Poznań
Kurier UPS Poznań

Kurier Inpost w Poznaniu

W związku z wzmożonym zapotrzebowaniem na obsługę kurierską przesyłek, w Poznaniu znajduje sie wiele firm kurierskich. Swój oddział posiada w stolicy Wielkopolski również największa polska firma spedycyjna - kurier InPost. Jednak każdorazowe zamawianie kuriera przez telefon czy odwiedzanie punktów nadawania oraz paczkomatów może być uciążliwe. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty AlleKurier.pl. Ten serwis umożliwia zamawianie kuriera InPost oraz innych bez wychodzenia z domu!

AlleKurier i InPost w Poznaniu

Nasza oferta pozwala zaoszczędzić nawet do 70% w stosunku do zamawiania kuriera bezpośrednio w punkcie nadania. Z nami nadasz paczkę szybko, nie odrywając się od codziennych czynności. Nasz kalulator online pozwoli szybko wycenić i nadać paczkę. Wystarczy zrobić przelew w celu jej opłacenia, a kurier przyjedzie najszybciej jak tylko bedzie mógł w dowolne wskazane miejsce. Bez umów i bez zbędnych formalności. Zamów kuriera Inpost razem z AlleKurier.pl!

Oddział InPost Poznań - lokalizacja

Oddział InPost Poznań Kontakt:

ul. Dąbrowskiego 550

60-451 Poznań

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami