Oddział InPost Poznań - wyślij przesyłkę z domu

Najtańsza oferta Inpost w Poznaniu. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera InPost na terenie Poznania! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online! 

Rodzaj przesyłki

Stolica Wielkopolski

Poznań jest historyczną stolicą całej Wielkopolski oraz obecną siedzibą władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego. Miasto jest piątym pod względem ludności miastem w Polsce z prawie 550 tysiącami mieszkańców. Ze względu na zajmowaną powierzchnię należy do ósemki najrozleglejszych miast w kraju. Poznań jest również centrum jednej z największych aglomeracji w Polsce, którą zamieszkuje około jeden milion osób. W Poznaniu krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne dając miastu miano centrum logistycznego zachodniej Polski. 

Usługi kurierskie w Poznaniu

Dogodne warunki do rozwoju transportu i komunikacji owocują rozwojem całej gospodarki regionu. W mieście powstaje coraz więcej firm, w szczególności z sektora ecommerce. Takie sklepy tworzą duży popyt na usługi kurierskie. Wysyłają swoje towary do klientów, którzy je zakupili przez internet z dostawą do domu. Również mieszkańcy Poznania są aktywni na rynku usług kurierskich. Zamawiają wiele produktów z dostawą pod drzwi oraz sami nadają tysiące paczek dziennie.

Kurier Inpost w Poznaniu

W związku z wzmożonym zapotrzebowaniem na obsługę kurierską przesyłek, w Poznaniu znajduje się wiele firm kurierskich. Swój oddział posiada w stolicy Wielkopolski również największa polska firma spedycyjna - kurier InPost. Jednak każdorazowe zamawianie kuriera przez telefon czy odwiedzanie punktów nadawania oraz paczkomatów może być uciążliwe. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty AlleKurier.pl. Ten serwis umożliwia zamawianie kuriera InPost oraz innych bez wychodzenia z domu!

AlleKurier i InPost w Poznaniu

Nasza oferta pozwala zaoszczędzić nawet do 70% w stosunku do zamawiania kuriera bezpośrednio w punkcie nadania. Z nami nadasz paczkę szybko, nie odrywając się od codziennych czynności. Nasz kalkulator online pozwoli szybko wycenić i nadać paczkę. Wystarczy zrobić przelew w celu jej opłacenia, a kurier przyjedzie najszybciej jak tylko będzie mógł w dowolne wskazane miejsce. Bez umów i bez zbędnych formalności. Zamów kuriera Inpost razem z AlleKurier.pl!

Zobacz jak zamówić kuriera InPost online

Oddział InPost Poznań - Kontakt

ul. Dąbrowskiego 550
60-451 Poznań

tel: 722 444 000

Firmy kurierskie Poznań

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto