Oddział DHL Szczecin - wysyłaj paczki z domu

Najtańsza oferta DHL w Szczecinie. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DHL na terenie Szczecina! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Szczecin liderem regionu

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego. Jest również największym miastem w tym województwie oraz miastem na prawach powiatu. Leży w miejscu w którym Odra wpływa do jeziora Dąbie. Szczecin zajmuje dość dużą powierzchnię względem zamieszkującej go ludności. Pod względem powierzchni bowiem zajmuje trzecie miejsce wśród Polskich miast natomiast liczba mieszkańców kształtująca się na poziomie ponad 400 tysięcy plasuje go na siódmej pozycji w Polsce. Taka konfiguracja sprawia, że Szczecin należy do grupy ośmiu największych metropolii w Polsce.

Nowoczesne miasto Szczecin

Szczecin leży blisko granicy z Niemcami oraz poprzez połączenie przez zalew Szczeciński jest połączony z morzem Bałtyckim. Taka lokalizacja powoduje, że Szczecin jest ważnym ośrodkiem gospodarczym w tym rejonie. Jest również ważnym punktem żeglugi morskiej gdyż na jego terenie znajdują się stocznie zarówno remontowe jak i jachtowe. Dodatkowo bogata historia i liczne atrakcje i zabytki przyciagają do Szczecina duża liczbę turystów. Stolica województwa zachodniopomorskiego to ważny ośrodek akademicki i kulturalny. W Szczecinie rozwija się również nowoczesny biznes. Sklepy internetowe oraz cały biznes ecommerce powodują duży wzrost zapotrzebowania na przesyłki kurierskie. Mieszkańcy i przedsiębiorcy chętnie nadają i wysyłają towary za pośrednictwem największych firm kurierskich.

Kurierzy w Szczecinie - kurier DHL

W Szczecinie swoje oddziały oraz placówki posiadaja największe firmy transportowe i logistyczne. W ten sposób starają sie sprostać dużemu zapotrzebowaniu na przesyłki kurierskie. Aby ułatwić nadawnie paczek powstał serwis AlleKurier.pl. Jest to pośrednik usług przewozowych dzięki, któremu można zamówić kierowcę dowolnej firmy, w tym DHL, po odbiór paczki. Możesz łatwo wycenić swoją przesyłke i nadać ją bez wychodzenia z domu.

AlleKurier pomaga w wysyłaniu

Skorzystaj z naszego formularza na górze strony. Podaj wymiary i wagę paczki. Wybierz miejsce gdzie przyjechać ma kurier oraz gdzie mamy dostarczyć Twoją przesyłkę. Możesz również wybrać różne opcje dodatkowe, takie jak ubezpieczenie przesyłki lub pobranie. Kliknij "Wyceń przesyłkę" i zobacz jakie atrakcyjne ceny dla Ciebie przygotowaliśmy. Oferujemy usługi tańsze nawiększych przewoźników nawet o 70%! Bez umów i bez wychodzenia z domu!

Oddział DHL Szczecin - lokalizacja

Oddział DHL Szczecin - Kontakt

ul. Kasztanowa 12
72-005 Przecław

tel. 42 6 345 345

Firmy kurierskie Szczecin

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto