Oddział DHL Szczecin - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Szczecin - wysyłaj paczki z domu

Najtańsza oferta DHL w Szczecinie. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DHL na terenie Szczecina! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

dhl szczecin paczka dhl szczecin herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Szczecin liderem regionu

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego. Jest również największym miastem w tym województwie oraz miastem na prawach powiatu. Leży w miejscu w którym Odra wpływa do jeziora Dąbie. Szczecin zajmuje dość dużą powierzchnię względem zamieszkującej go ludności. Pod względem powierzchni bowiem zajmuje trzecie miejsce wśród Polskich miast natomiast liczba mieszkańców kształtująca się na poziomie ponad 400 tysięcy plasuje go na siódmej pozycji w Polsce. Taka konfiguracja sprawia, że Szczecin należy do grupy ośmiu największych metropolii w Polsce.

Nowoczesne miasto Szczecin

Szczecin leży blisko granicy z Niemcami oraz poprzez połączenie przez zalew Szczeciński jest połączony z morzem Bałtyckim. Taka lokalizacja powoduje, że Szczecin jest ważnym ośrodkiem gospodarczym w tym rejonie. Jest również ważnym punktem żeglugi morskiej gdyż na jego terenie znajdują się stocznie zarówno remontowe jak i jachtowe. Dodatkowo bogata historia i liczne atrakcje i zabytki przyciagają do Szczecina duża liczbę turystów. Stolica województwa zachodniopomorskiego to ważny ośrodek akademicki i kulturalny. W Szczecinie rozwija się również nowoczesny biznes. Sklepy internetowe oraz cały biznes ecommerce powodują duży wzrost zapotrzebowania na przesyłki kurierskie. Mieszkańcy i przedsiębiorcy chętnie nadają i wysyłają towary za pośrednictwem największych firm kurierskich.

Oddział DHL Szczecin - lokalizacja

Firmy Kurierskie Szczecin

Kurier DPD Szczecin
Kurier InPost Szczecin
Kurier UPS Szczecin

Kurierzy w Szczecinie - kurier DHL

W Szczecinie swoje oddziały oraz placówki posiadaja największe firmy transportowe i logistyczne. W ten sposób starają sie sprostać dużemu zapotrzebowaniu na przesyłki kurierskie. Aby ułatwić nadawnie paczek powstał serwis AlleKurier.pl. Jest to pośrednik usług przewozowych dzięki, któremu można zamówić kierowcę dowolnej firmy, w tym DHL, po odbiór paczki. Możesz łatwo wycenić swoją przesyłke i nadać ją bez wychodzenia z domu.

AlleKurier pomaga w wysyłaniu

Skorzystaj z naszego formularza na górze strony. Podaj wymiary i wagę paczki. Wybierz miejsce gdzie przyjechać ma kurier oraz gdzie mamy dostarczyć Twoją przesyłkę. Możesz również wybrać różne opcje dodatkowe, takie jak ubezpieczenie przesyłki lub pobranie. Kliknij "Wyceń przesyłkę" i zobacz jakie atrakcyjne ceny dla Ciebie przygotowaliśmy. Oferujemy usługi tańsze nawiększych przewoxników nawet o 70%! Bez umów i bez wychodzenia z domu!

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

Oddział DHL Szczecin Kontakt:

ul. Kasztanowa 12

72-005 Przecław

DHL Szczecin Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami