Oddział DPD Szczecin - wyślij paczkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DPD Szczecin - wyślij paczkę z domu

Najtańsza oferta DPD na terenie Szczecina. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DPD w Szczecinie! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

dpd szczecin paczka dpd szczecin herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Szczecin "Paryżem Północy"

Szczecin to miasto na prawach powiatu oraz największe miasto i stolica województwa zachodniopomorskiego. Szczecin mimo bliskiego położenia względem morza nie leży bezpośrednio nad nim. To największe miasto Polski północno wschodniej usytuowane jest nad Odrą oraz jeziorem Dąbie. Szczecin jest siódmym największym miastem w Polsce pod względem liczby mieszkańców oraz aż trzecim pod względem zajmowanej powierzchni. W roku 2016 miasto zamieszkiwało trochę ponad 400 tysięcy ludzi. Szczecin należy również do listy ośmiu polskich największych metropolii.

Kluczowa rola Szczecina w regionie

W związku z położeniem blisko granicy z Niemcami oraz prawie bezpośrednio nad morzem Bałtyckim, Szczecin stał się ważnym gospodarczym ośrodkiem w regionie. W mieście znajduje się istotny port morski, stocznie jachtowe, żeglugi morskiej oraz remontowe. Szczecin to duży ośrodek turystyczny posiadający ciekawe zabytki. Jest również centrum kulturalnym i akademickim. Mieszkańcy Szczecina chętnie korzystają z dobrodziejstw nowoczesnych technologii oraz są bardzo przedsiębiorczy. Kwitnie tu biznes oraz nowe firmy z sektora ecommerce. Ludzie chętnie kupują przez internet oraz zamawiają usługi kurierskie w celu przesyłania towarów i produktów.

Oddział DPD Szczecin - lokalizacja

Firmy Kurierskie Szczecin

Kurier DHL Szczecin
Kurier InPost Szczecin
Kurier UPS Szczecin

Kurier DPD w Szczecinie

Z racji dużego zapotrzebowania na usługi firm kurierskich, wiele z nich posiada w Szczecinie swoje oddziały oraz punkty nadawania i odbierania paczek. Do najpopularniejszych przewoźników niewątpliwie należy kurier DPD. Jednak aby maksymalnie skrócić i uprościć proces zamawiania kuriera powstał serwis AlleKurier.pl. Dzięki tej platformie już nie będziesz musiał wychodzić z domu aby nadać lub odebrać przesyłkę. Możesz to łatwo zrobić przy użyciu naszego formularza bez wychodzenia z domu.

AlleKurier ułatwia życie

Wystarczy podać wagę i wymiary paczki aby otrzymać wycenę jej wysyłki. Nasze ceny są nawet o 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników. Z nami możesz zamówić kuriera DPD oraz każdego innego w kilka chwil. Podaj adres nadawcy i odbiorcy, a kierowca przyjedzie pod wskazane miejsce i odbierze twoją przesyłkę.

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

Oddział DPD Szczecin Kontakt:

Stobno 74

72-002 Dołuje

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami