Oddział UPS Szczecin - wysyłaj przesyłki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział UPS Szczecin - wysyłaj przesyłki z domu

Najlepsza oferta UPS w Szczecinie. Kurier przyjedzie do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera UPS na terenie Szczecina! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier UPS już od 16,94 zł netto! Nadawaj paczki online!

ups szczecin paczka ups szczecin herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Szczecin w ósemce polskich metropolii

Szczecin to miasto znajdujące sie na zachodnim wybrzeżu Polski. Jest stolicą województwa zachodniopomorskiego i jego największym miastem. Posiada prawa powiatu i stanowi centrum administracujne swojego województwa. Leży nad Odrą oraz jeziorem Dąbie, a przez zalew Szczciński ma połączenie z morzem Bałtyckim. Jest siódmym największym polskim miastem ze względu na zamieszkujące go 405 tysięcy osób. Z racji zajmowanej dużej powierzchni zajmuje trzecią pozycję w Polsce. Wszystko to sprawia, że Szczecin jest zaliczany do listy ośmiu największych metropolii w naszym kraju.

Usługi kurierskie w Szczecinie

Szczecin jest ważnym ośrodkiem gospodarczym w regionie wschodniego wybrzeża Polski. Wpływa na to jego położenie blisko morza oraz granicy z Niemcami. Jako stolica województwa jest również centrum administracyjnym swojego regionu. W Szczecinie znajdują się duże zakłady przemysłowe, w tym stocznie żeglugi morskiej, remontowe oraz jachtowe. Jest to bardzo atrakcyjne miasto dla turystów. Położenie w okolicach zbiorników wodnych i lasów skłania duża liczbę ludzie do jego odwiedzenia. W Szczecinie szybko rozwija się nowoczesny biznes oraz cały sektor e-commerce. Sklepy internetowe na terenie Szczecina rozsyłają swoje produkty do jego mieszkańców oraz po całej Polsce. Mieszkańcy chętnie korzystaja z przesyłek kurierskich, a firmy prowadzą w ten sposób sprzedaż wysyłkową.

Oddział UPS Szczecin - lokalizacja

Firmy Kurierskie Szczecin

Kurier DPD Szczecin
Kurier DHL Szczecin
Kurier InPost Szczecin

Kurier UPS w Szczecinie

Firmu kurierskie starając się sprostać zapotrzebowaniu mieszkańców na ich usługi posiadają w tym mieście swoje oddziały oraz punkty nadawania i odbierania przesyłek. W Szczecinie obecny jest również kurier UPS świdczący na jego terenie oraz w całej Polsce i na Świecie liczne usługi transportowe. Aby zamawianie kuriera było proste i tanie powstał serwis AlleKurier.pl. Korzystając z jego zalet mogą Państwo zamówić kuriera UPS oraz każdego innego bez wychodzenia z domu. Nie ma już potrzeby odwiedzania punktów nadawania paczek.

AlleKurier przybliża usługi kurierskie

Korzystając z laptopa, komputera osobistego lub urządzenia mobilnego mogą Państwo szybko wycenić swoją przesyłkę i nadać ją w dowolne miejsce w Polsce lub na Świecie. Wystarczy podać jej wymiary i dane odbiorcy i nadawcy. Nasz kalkulator obliczy cenę za przesyłkę, która może być nawet o 70% niższa niż bezpośrednio u przwoźnika. To bardzo proste. Wystarczy kilka chwil aby zamówic kuriera do domu, biura czy w dowolne miejsce po odbiór przesyłki.

Zobacz jak zamówić kuriera UPS online

Oddział UPS Szczecin Kontakt:

ul. Kasztanowa 17

72-005 Przecław

UPS Szczecin Infolinia:

tel. 22 489 48 77

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami