Oddział UPS Szczecin - wysyłaj przesyłki z domu

Najlepsza oferta UPS w Szczecinie. Kurier przyjedzie do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera UPS na terenie Szczecina! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier UPS już od 16,94 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Szczecin w ósemce polskich metropolii

Szczecin to miasto znajdujące się na zachodnim wybrzeżu Polski. Jest stolicą województwa zachodniopomorskiego i jego największym miastem. Posiada prawa powiatu i stanowi centrum administracyjne swojego województwa. Leży nad Odrą oraz jeziorem Dąbie, a przez zalew Szczeciński ma połączenie z morzem Bałtyckim. Jest siódmym największym polskim miastem ze względu na zamieszkujące go 405 tysięcy osób. Z racji zajmowanej dużej powierzchni zajmuje trzecią pozycję w Polsce. Wszystko to sprawia, że Szczecin jest zaliczany do listy ośmiu największych metropolii w naszym kraju.

Usługi kurierskie w Szczecinie

Szczecin jest ważnym ośrodkiem gospodarczym w regionie wschodniego wybrzeża Polski. Wpływa na to jego położenie blisko morza oraz granicy z Niemcami. Jako stolica województwa jest również centrum administracyjnym swojego regionu. W Szczecinie znajdują się duże zakłady przemysłowe, w tym stocznie żeglugi morskiej, remontowe oraz jachtowe. Jest to bardzo atrakcyjne miasto dla turystów. Położenie w okolicach zbiorników wodnych i lasów skłania duża liczbę ludzie do jego odwiedzenia. W Szczecinie szybko rozwija się nowoczesny biznes oraz cały sektor e-commerce. Sklepy internetowe na terenie Szczecina rozsyłają swoje produkty do jego mieszkańców oraz po całej Polsce. Mieszkańcy chętnie korzystają z przesyłek kurierskich, a firmy prowadzą w ten sposób sprzedaż wysyłkową.

Kurier UPS w Szczecinie

Firmy kurierskie starając się sprostać zapotrzebowaniu mieszkańców na ich usługi posiadają w tym mieście swoje oddziały oraz punkty nadawania i odbierania przesyłek. W Szczecinie obecny jest również kurier UPS świadczący na jego terenie oraz w całej Polsce i na Świecie liczne usługi transportowe. Aby zamawianie kuriera było proste i tanie powstał serwis AlleKurier.pl. Korzystając z jego zalet mogą Państwo zamówić kuriera UPS oraz każdego innego bez wychodzenia z domu. Nie ma już potrzeby odwiedzania punktów nadawania paczek.

AlleKurier przybliża usługi kurierskie

Korzystając z laptopa, komputera osobistego lub urządzenia mobilnego mogą Państwo szybko wycenić swoją przesyłkę i nadać ją w dowolne miejsce w Polsce lub na Świecie. Wystarczy podać jej wymiary i dane odbiorcy i nadawcy. Nasz kalkulator obliczy cenę za przesyłkę, która może być nawet o 70% niższa niż bezpośrednio u przewoźnika. To bardzo proste. Wystarczy kilka chwil aby zamówić kuriera do domu, biura czy w dowolne miejsce po odbiór przesyłki.

Oddział UPS Szczecin - lokalizacja

Oddział UPS Szczecin - Kontakt

ul. Kasztanowa 17
72-005 Przecław

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Szczecin

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto