Oddział InPost Szczecin - wyślij przesyłkę z domu

Najtańsza oferta InPost w Szczecinie. Kurier przyjedzie do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera InPost na terenie Szczecina! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online!

Rodzaj przesyłki

Metropolia Szczecin

Szczecin jest największym miastem województwa zachodniopomorskiego oraz jego stolicą. Z tego powodu jest również miastem na prawach powiatu. Leży blisko morza wzdłuż Odry nad jeziorem Dąbie. Zamieszkuje go około 400 tysięcy osób co plasuje go w czołowej siódemce największych polskich miast. Pod względem powierzchni natomiast, znajduje się w czołowej trójce miast w Polsce. Jest centrum aglomeracji szczecińskiej, a jego kluczowa rola w regionie stawia go na wysokiej pozycji w ósemce polskich metropolii.

Rynek kurierski w Szczecinie

Szczecin poprzez zalew Szczeciński połączony jest z morzem Bałtyckim. Jest również położony blisko granicy z Niemcami. Te dwa fakty świadczą niewątpliwie, że Szczecin jest ważnym ośrodkiem administracyjnym i gospodarczym w regionie. Na jego terenie znajdują się również stocznie remontowe, żeglugi morskiej oraz jachtowe. Liczne atrakcje turystyczne, położenie względem morza i duża ilość ciekawych zabytków stawiają Szczecin w roli centrum turystycznego. Stolica województwa zachodnipomorskiego jest również centrum akademickim oraz kulturalnym na zachodnim wybrzeżu. Kwitnie tu także przemysł i mały biznes. Nowe technologie sprzyjają rozwojowi sektora ecommerce. Sklepy internetowe wysyłają wiele towarów i swoich produktów, a mieszkańcy Szczecina chętnie korzystają z usług kurierskich. Swoje siedziby i oddziały mieszczą tu duże firmy przewozowe realizujące transport paczek i przesyłek. 

Kurier InPost w Szczecinie

Największe firmy kurierskie w tym kurier InPost świdczą swoje usługi na terenie Szczecina. Jeśli chcesz zamówić kuiera szybko i tanio to skorzystaj z naszego serwisu AlleKurier.pl. Umożliwiamy wycenę paczek w naszym formularzu na górze strony. Wystarczy podać klika krótkich informacji na temat zlecenia aby otrzymać atrakcyjną cenowo ofertę od najpopularniejszych przewoźników. Oferujemy ceny niższe nawet o 70%! Z nami możesz zamówić kuriera bez wychodzenia z domu. W kilku prostych krokach zamwisz kuriera po odbiór swojej przesyłki.

Allekurier to oszczędność

Z nami zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy. Nie bedziesz musiał odwiedzać punktów nadawania przesyłek ani spędzać wielu cennych godzin próbując dodzwonic sie na infolinie przwoźników. Z AlleKurier zrobisz wszystko online na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. Bez podpisywania umów, bez deklarowania ilości nadawanych miesięcznie paczek, bez straty czasu. Prosto, jasno i przyjemnie. Sprawdź już teraz i zacznuj nadawać swoje paczki taniej i szybciej!

Oddział InPost Szczecin - lokalizacja

Oddział InPost Szczecin - Kontakt

ul. Struga Andrzeja 62
70-784 Szczecin

tel: 722 444 000

Firmy kurierskie Szczecin

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto