Oddział InPost Szczecin - wyślij przesyłkę z domu


Najtańsza oferta InPost w Szczecinie. Kurier przyjedzie do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera InPost na terenie Szczecina! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Metropolia Szczecin

Szczecin jest największym miastem województwa zachodniopomorskiego oraz jego stolicą. Z tego powodu jest również miastem na prawach powiatu. Leży blisko morza wzdłuż Odry nad jeziorem Dąbie. Zamieszkuje go około 400 tysięcy osób co plasuje go w czołowej siódemce największych polskich miast. Pod względem powierzchni natomiast, znajduje się w czołowej trójce miast w Polsce. Jest centrum aglomeracji szczecińskiej, a jego kluczowa rola w regionie stawia go na wysokiej pozycji w ósemce polskich metropolii.

Rynek kurierski w Szczecinie

Szczecin poprzez zalew Szczeciński połączony jest z morzem Bałtyckim. Jest również położony blisko granicy z Niemcami. Te dwa fakty świadczą niewątpliwie, że Szczecin jest ważnym ośrodkiem administracyjnym i gospodarczym w regionie. Na jego terenie znajdują się również stocznie remontowe, żeglugi morskiej oraz jachtowe. Liczne atrakcje turystyczne, położenie względem morza i duża ilość ciekawych zabytków stawiają Szczecin w roli centrum turystycznego. Stolica województwa zachodnipomorskiego jest również centrum akademickim oraz kulturalnym na zachodnim wybrzeżu. Kwitnie tu także przemysł i mały biznes. Nowe technologie sprzyjają rozwojowi sektora ecommerce. Sklepy internetowe wysyłają wiele towarów i swoich produktów, a mieszkańcy Szczecina chętnie korzystają z usług kurierskich. Swoje siedziby i oddziały mieszczą tu duże firmy przewozowe realizujące transport paczek i przesyłek. 

Kurier InPost w Szczecinie

Największe firmy kurierskie w tym kurier InPost świdczą swoje usługi na terenie Szczecina. Jeśli chcesz zamówić kuiera szybko i tanio to skorzystaj z naszego serwisu AlleKurier.pl. Umożliwiamy wycenę paczek w naszym formularzu na górze strony. Wystarczy podać klika krótkich informacji na temat zlecenia aby otrzymać atrakcyjną cenowo ofertę od najpopularniejszych przewoźników. Oferujemy ceny niższe nawet o 70%! Z nami możesz zamówić kuriera bez wychodzenia z domu. W kilku prostych krokach zamwisz kuriera po odbiór swojej przesyłki.

Allekurier to oszczędność

Z nami zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy. Nie bedziesz musiał odwiedzać punktów nadawania przesyłek ani spędzać wielu cennych godzin próbując dodzwonic sie na infolinie przwoźników. Z AlleKurier zrobisz wszystko online na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. Bez podpisywania umów, bez deklarowania ilości nadawanych miesięcznie paczek, bez straty czasu. Prosto, jasno i przyjemnie. Sprawdź już teraz i zacznuj nadawać swoje paczki taniej i szybciej!

Oddział InPost Szczecin - lokalizacja

Oddział InPost Szczecin - Kontakt

ul. Struga Andrzeja 62
70-784 Szczecin

tel: 722 444 000

Firmy kurierskie Szczecin

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.