Pomoc Allekurier

Jak zamówić kuriera?

Jak zamówić kuriera? To bardzo proste - dzięki serwisowi AlleKurier.pl zamówisz kuriera w jednej chwili. Nie wymagamy umów ani deklarowania miesięcznej liczby wysyłek. Ba! Nawet nie musisz się rejestrować, aby wysłać przesyłkę. Nie musisz nigdzie wydzwaniać - wszystko odbywa się przez Internet a Ty dostajesz potwierdzenie e-mailem o przyjęciu zlecenia.

Przejdź teraz do zamawiania kuriera >.

Nasze przesyłki kurierskie bez umowy to rewelacyjna oferta dostępna dla każdego bez zobowiązań. AlleKurier współpracuje z wieloma firmami kurierskimi, dlatego możesz zamówić kuriera z jednej renomowanych firm (np. DHL, DPD lub UPS). Wszystko odbywa się przez stronę internetową i jest bajecznie proste. W razie problemów służymy pomocą. Zapraszamy również do działu z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz samouczka Jak wysłać paczkę kurierem.

Na naszej stronie możesz zamówić kuriera DPD jak również innych firm kurierskich tj. UPS, DHL, K-EX. Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe i międzynarodowe. Dodatkowo za naszym pośrednictwem można tanio nadać przesyłkę paletową. Zamówienie transportu następuje przez prosty formularz internetowy.

W jakich godzinach kurier odbierze przesyłkę?

Uwaga - ikonaPo złożeniu zlecenia na przesyłkę kurierską należy je opłacić (możliwość szybkiej wpłaty z większości banków w Polsce) - wtedy kurier otrzymuje sygnał, że pod wskazanym adresem czeka nadawca z przesyłką. Zamawiając kuriera rano lub w godzinach południowych kurier może odebrać przesyłkę jeszcze tego samego dnia. Możliwe godziny odbioru zostaną wyświetlone po wybraniu oferty.

Jak zapakować paczkę?

Uwaga - ikonaPamiętaj, że zanim zamówisz kuriera po przesyłkę należy ją odpowiednio zapakować. W zależności od wysyłanego przedmiotu użyj mocnych kartonów, folii bąbelkowej i wypełniaczy (np. starych gazet, elementów styropianowych). Pamiętaj, że to na nadawcy spoczywa obowiązek prawidłowego zapakowania przesyłki.

Jakie przesyłki obsługuje AlleKurier?

Obsługujemy przesyłki krajowe (paczkowe i paletowe) oraz paczki zagraniczne. Możemy zaproponować nadawcom niskie ceny na przesyłki do Niemiec, do USA oraz na paczki Polska Anglia. Wystarczy zarejestrować konto, wypełnić prosty formularz i rozpocząć nadawanie tanich przesyłek.

Dane firmy

Allekurier Sp. z o.o.
ul. Balicka 12A/B4
30-149 Kraków
NIP: 6772370941
REGON: 122640506
KRS: 0000430370
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło