Jak dokonać zwrotu w sklepie internetowym Zbrojownia?

W obecnych czasach internet daje nam wiele nowych możliwości w kwestii dokonywania zakupów. Możemy zaopatrzyć się w specjalistyczne produkty, których zdobycie w tradycyjny sposób mogłoby być znacznie utrudnione. Zbrojownia to sprzedawca produktów militarnych i myśliwskich, prowadzący swoją działalność online jak i w salonie stacjonarnym w Gliwicach. Jeśli potrzebujesz ekwipunku wojskowego bądź specjalistycznych ubrań, jest to sklep dla Ciebie. W razie potrzeby możesz też bardzo łatwo dokonać zwrotu w sklepie Zbrojownia - poniżej przedstawiamy, jak to działa.

Jaki jest czas na odstąpienie od umowy w sklepie Zbrojownia?

Według przepisów określających prawa konsumenta w naszym kraju, sprzedawca świadczący swoje usługi na odległość musi umożliwić swoim klientom odstąpienie od umowy w terminie minimum 14 dni od daty doręczenia zamówienia. Wiele sklepów wydłuża jednak ten termin, a należy do nich również Zbrojownia - czas na odstąpienie od umowy w tym sklepie wynosi aż 100 dni!

Jak odstąpić od umowy zawartej ze sklepem Zbrojownia?

Zanim zabierzesz się za nadanie paczki ze zwrotem do Zbrojownia, koniecznie poinformuj sprzedawcę o swojej decyzji, wysyłając stosowne oświadczenie na adres mailowy: sklep@zbrojownia.pl. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zwrotu możesz także skontaktować się z obsługą klienta, dzwoniąc na numer: 32 445 74 07. 

Od momentu odstąpienia od umowy sprzedawca oczekuje, że nadasz swoją przesyłkę w terminie do 14 dni. Z tego powodu, choć czas na podjęcie decyzji o zwrocie jest długi, to po udzieleniu informacji o chęci jego dokonania, lepiej jest przystąpić do jego nadania jak najszybciej.

Zwrot do Zbrojownia - jak go nadać

Aby nadać swoją paczkę ze zwrotem do sklepu Zbrojownia, skorzystaj z usług wybranego przewoźnika, np. ulubionej firmy kurierskiej. Zaadresuj ją jak poniżej:

SAXO GROUP sp. z o.o. sp.k.
ul. Pszczyńska 202A
44-100 Gliwice

Pamiętaj, że w Twojej przesyłce musi się znaleźć papierowa kopia formularza zwrotu wraz ze wszystkimi potrzebnymi danymi, jak i dowód zakupu pod postacią paragonu. Oba te dokumenty znacznie usprawnią i przyspieszą proces rozpatrzenia zwrotu.

Co można zwrócić w sklepie Zbrojownia?

Asortyment sklepu Zbrojownia jest bardzo szeroki i obejmuje takie produkty, jak m.in. broń myśliwska, akcesoria optyczne (np. lunety czy lornetki), środki samoobrony, narzędzia i akcesoria outdoor (np. plecaki, urządzenia do nawigacji) oraz obuwie i odzież, w tym odzież kamuflująca. 
Sprzedawca zwraca uwagę, że jeśli dokonujesz zwrotu po upłynięciu ustawowych 14 dni na zwrot, lecz przed upływem 100 dni od daty zakupu, Twoje produkty powinny być w stanie umożliwiającym ich ponowną sprzedaż. Nie mogą one zatem nosić żadnych śladów użytkowania ani być uszkodzone w jakikolwiek sposób. Nie jest również możliwy zwrot przedmiotów, które sprzedano w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli klient wyjął je z opakowania. Do tej kategorii zalicza się bieliznę oraz niektóre akcesoria, takie jak impregnaty.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto