Jak dokonać zwrotu zakupów w J’adore Fashion?

Wiele butików i sklepów modowych prowadzi swoją działalność przede wszystkim, albo nawet wyłącznie, online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla potencjalnych klientów, którzy to mogą dzięki temu poznać całą ofertę sklepu za pomocą zaledwie kilku kliknięć, a następnie równie łatwo zamówić interesujący towar prosto do swojego domu. Nie trzeba się też martwić o to, co zrobić, jeśli dany produkt okaże się nie odpowiadać naszym oczekiwaniom. Procedura zwrotów w sklepach internetowych nie musi być niczym strasznym. Poniższy poradnik przeprowadzi Cię krok po kroku po tym, jak prawidłowo wykonać zwrot do sklepu J’adore Fashion.

Kiedy masz prawo do zwrotu w J’adore Fashion?

Prawo do zwrotu w sklepie internetowym J’adore Fashion przysługuje tylko i wyłącznie konsumentom, co oznacza, że produkty zakupione na fakturę dla firmy nie mogą zostać zwrócone. Zgodne z przepisami regulującymi handel internetowy w naszym kraju, czas na dokonanie zwrotu wynosi 14 dni. Ten termin obowiązuje od momentu odebrania przesyłki z zakupem przez klienta, a do jego zachowania należy nadać swoją paczkę zwrotną przed jego upływem. Zwroty nadane po terminie obowiązującym u danego sprzedawcy z reguły nie są akceptowane.

Co można zwrócić do J’adore Fashion?

Oferta butiku J’adore Fashion obejmuje przede wszystkim ubrania damskie, takie jak bluzy, okrycia wierzchnie, sukienki, spodnie itp. Zakupimy tu również odzież męską i dziecięcą, jak i różnorodne akcesoria (w tym m.in. czapki, skarpetki, szaliki) oraz perfumy, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zasadniczo wszystkie oferowane produkty nadają się do zwrotu, o ile nie noszą one żadnych śladów używania ani uszkodzeń. Sprzedawca zwraca przy tym uwagę na szczególną kategorię produktów jeśli chodzi o zwroty, czyli perfumy. Można je zwrócić tylko i wyłącznie jeśli nie zerwano folii fabrycznej z opakowania zewnętrznego, w którym je sprzedano.

J’adore Fashion zwroty - jak przygotować paczkę?

W paczce ze zwrotem, poza odsyłanym towarem, powinny się znaleźć uzupełniony formularz zwrotu oraz paragon. Przygotuj swój formularz korzystając ze wzoru do pobrania dostępnego na stronie internetowej butiku. Pamiętaj, aby zawrzeć w nim swój numer konta bankowego, na który sklep odeśle później należności za zwrot. Paczkę należy adresować na: 

J'adore Fashion

ul. Żeromskiego 25

05-090 Raszyn

Nie zapomnij też o dołączeniu paragonu do swojej przesyłki oraz o jej dokładnym zabezpieczeniu. Postaraj się skorzystać z oryginalnego opakowania, w którym otrzymałaś przesyłkę, jeśli to możliwe. Zerwij z niej stare etykiety przed wysyłką, a w celu zapewnienia dodatkowej ochrony, owiń całość papierem lub folią stretch i dokładnie zaklej.

Dane kontaktowe sklepu J’adore Fashion

Aby skontaktować się ze sklepem J’adore Fashion i rozjaśnić wszelkie ewentualne wątpliwości możesz skorzystać z maila lub zadzwonić. Adres mailowy J’adore Fashion to: info@jadorefashion.pl. Możesz się spodziewać odpowiedzi mailowych w godz. 9:00-16:00 od poniedziałku do czwartku oraz w godz. 10:00-15:00 w piątki. Infolinia sklepu działa pod numerem 451 153 040 w godz. 11:00-15:00 od poniedziałku do czwartku oraz w godz. 10:00-14:00 w piątki. 

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto