Jak wysłać pralkę kurierem?

Jeśli zastanawiasz się jak wysłać pralkę kurierem to świetnie trafiłeś. Przygotowaliśmy poradnik oraz film instruktażowy, w którym przedstawiamy krok po kroku jak wysłać pralkę kurierem. Ta czynność może się wydawać skomplikowana, ale dzięki AlleKurier.pl zrobisz to szybko i sprawnie, a przy tym nie wydasz dużo pieniędzy.

wyceń paletę ›

Wycena przesyłki zawierającej pralkę

Aby łatwo i szybko zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie pralkę i dostarczy w dowolnie wybrane miejsce najlepiej jest skorzystać z naszego formularza wyceny.

 

formularz wyceny palety z pralką

 

Pralka należy do sprzętu AGD o dużych gabarytach więc może być nadawana wyłącznie na palecie. Dlatego też w celu zamówienia kuriera po odbiór pralki należy korzystać z formularza wyceny usługi paletowej. Na tym etapie najważniejszym jest podanie kraju nadania i doręczenia oraz kodów pocztowych. Następnie bardzo ważnym punktem są wymiary przesyłki i całej palety. Dodatkowo można wybrać ubezpieczenie przesyłki oraz możliwość Pobrania.

 

AlleKurier radzi: Paleta powinna być przygotowana zanim kurier przyjedzie po jej odbiór. Maksymalna wielkość całej przesyłki nie może być wyższa niż 180 cm, waga nie może przekroczyć 900 kg, a poza obręb palety nie mogą wystawać żadne fragmenty paczki.. Przesyłka powinna oczekiwać na kuriera w miejscu umożliwiającym jej łatwy załadunek.

Pamiętaj! Kurier odbierze od Ciebie przesyłkę tylko jeśli spełni ona wymagania co do wagi, wymiarów i prawidłowego pakowania. Pralka niespakowana na paletę nie zostanie przyjęta do transportu!

Jeśli prawidłowo uzupełniłeś wszystkie dane i wybrałeś interesujące Cię opcję to kliknij “Wyceń przesyłkę” Nasz system w ciągu ułamku sekundy przetworzy podane przez Ciebie dane i na ich podstawie przedstawi Ci oferty od różnych firm kurierskich. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Wypełnij formularz nadania palety z pralką

Następnie zostaniesz poproszony o kilka dodatkowych informacji w celu przygotowania usługi. Przedewszystkim należy podać dane nadawcy i adresata. Pamiętaj aby podać wszystkie wymagane dane oznaczone gwiazdką. Ustal również odpowiadający Ci termin odbioru palety z pralką przez wybranego kuriera. Bardzo ważnym etapem jest podanie zawartości przesyłki. W tym wypadku wpisz w pole oznaczone gwiazdką “pralka”.

 

Nadawca - osoba wysyłająca pralkę

 

Odbiorca - osoba upoważniona do odbioru pralki


W następnym kroku wybierz na jakie dane ma zostać założone konto w naszym systemie.

 

wybierz na jakie dane utworzyć konto pralka

Opłać zlecenie i poczekaj na przyjazd kuriera

 

zatwierdź regulaminy i wyślij pralkę

 

Na koniec zapoznaj się z naszymi regulaminami oraz Polityką Prywatności. Potwierdź je aby przejść do zapłaty za usługę. Kliknij “Wyślij zlecenie”, a zostaniesz przekierowany na stronę płatności. Aby przesyłka została zrealizowana w jaknajkrótszym, czasie najlepiej opłacić ja od razu szybkim przelewem internetowym.

 

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami