Janbor zwroty - jak działa procedura zwrotu w tym sklepie?

Potrzebujesz nowych, eleganckich ubrań na specjalną okazję, ale oferta sklepów stacjonarnych Ci nie wystarcza? Zawsze możesz poszukać szczęścia w sklepach internetowych, w których to nie tylko znajdziesz szeroki wachlarz różnorodnych produktów, ale również dokonasz zwrotu bez żadnych problemów, jeśli produkt okaże się nie odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Niektórzy sprzedawcy prowadzą swoją działalność i stacjonarnie, i online, dzięki czemu ich oferta jest dostosowana do potrzeb wielu klientów. Do takich sklepów należy również Janbor, oferujący nowoczesne damskie okrycia wierzchnie inspirowane klasycznymi krojami. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak działają zwroty do sklepu Janbor.

Jak dokonać zwrotu Janbor?

W sklepie Janbor przysługuje Ci standardowy termin na odstąpienie od umowy, czyli 14 dni. Czas ten jest liczony od daty doręczenia zamówionego produktu w ręce klienta. Należy odesłać swój towar przed upływem tego terminu, wraz z dołączonym formularzem, aby zwrot został uznany przez sprzedawcę.

Formularz do zwrotu przygotuj na podstawie wzoru dostępnego na stronie sklepu. Pobierz szablon formularza, a następnie wydrukuj go i wypełnij potrzebnymi danymi. Nie zapomnij, aby gotowy formularz umieścić w przesyłce razem ze zwracanymi produktami - jest to podstawą do poprawnej realizacji zwrotu przez sklep. Po nadaniu paczki możesz się spodziewać zwrotu należności za odesłane produkty przed upływem maksymalnie 14 dni.

Janbor zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Do zwrotu w Janbor nadają się zasadniczo wszystkie oferowane kategorie produktów, czyli płaszcze, kurtki puchowe, swetry oraz bluzy dresowe. Jednym istotnym warunkiem, który trzeba spełnić, aby zachować prawo do zwrotu, jest nienaruszony stan odsyłanych produktów. To znaczy, że Twoje produkty nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania oraz że muszą one być odesłane w oryginalnym opakowaniu oraz ze wszystkimi dołączonymi oryginalnie metkami. 

Jak można nadać paczkę ze zwrotem do Janbor?

Wyślij swoją przesyłkę ze zwrotem do skelpu Janbor bezpośrednio na poniższy adres:

Janbor
ul. Morgowa 3a
91-223 Łódź

Pamiętaj, że sklep nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem. Przesyłki nadane w ten sposób zostaną odrzucone, a Twój zwrot będzie nieważny. Zamiast tego skorzystaj np. z usług wybranej firmy kurierskiej. Aby proces nadawania paczki ze zwrotem był łatwiejszy, warto skorzystać z serwisu wygodnezwroty.pl, który to znacznie przyspiesza nadanie przesyłki i pozwala Ci na skorzystanie z jednego z wielu tysięcy punktów nadania na terenie całej Polski. 

Jakie są dane kontaktowe sklepu Janbor?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania do sprzedawcy dotyczące swojego zakupu czy procesu zwrotu towaru, możesz napisać na adres mailowy: hello@janbor.com. Sklep Janbor prowadzi również infolinię pod numerem +48 575 309 003, która to jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00. Inną opcją szybkiego kontaktu ze sprzedającym jest skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie internetowej sklepu, dostępnego po wejściu w zakładkę “KONTAKT”.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto