O czym pamiętać dokonując zwrotu do By Ann?

By Ann to profesjonalny sklep z bielizną, który prowadzi swoją działalność online, dając Ci możliwość dokonania bezproblemowego zwrotu zakupionych produktów w razie potrzeby. Aby móc prawidłowo wykonać zwrot By Ann, warto najpierw upewnić się, jak ten proces działa w tym sklepie. Różne sklepy kierują się różnymi zasadami, jeśli chodzi o sposoby nadania przesyłki zwrotnej, obowiązujące terminy, jak i sposób rozpatrzenia dokonanych zwrotów. W poniższym artykule znajdziesz informacje o tym, co można zwrócić w sklepie By Ann, jakich dokumentów potrzebujesz do zwrotu, jak prawidłowo zapakować i nadać swoją przesyłkę oraz w czym rózni się proces zwrotu od procesu wymiany.

By Ann zwroty - jakie produkty obejmują?

W sklepie By Ann istnieje możliwość łatwego zwrotu zamówionego towaru, ponadto sprzedawca nie wyróżnia żadnych produktów, które całkowicie nie podlegają zwrotowi. Musisz jednak mieć na uwadze, że sklep przyjmuje tylko i wyłącznie towar w stanie całkowicie nienaruszonym - bez jakichkolwiek śladów użytkowania ani uszkodzeń. W przypadku zakupów online to klient odpowiada za stan zwróconych produktów, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę podczas przymierzania produktów, jak również przygotowując przesyłkę przed jej odesłaniem.

Co dołączyć do przesyłki ze zwrotem By Ann?

W sklepie By Ann panuje zasada, według której przyjmowane są tylko i wyłącznie zwroty, do których dołączono wypełniony formularz zwrotu. Dokument ten obejmuje takie informacje jak m.in. numer zamówienia, data zakupu, Twój adres czy nazwy odsyłanych produktów. Możesz przygotować swój formularz korzystając ze wzoru do pobrania, który znajdziesz na stronie internetowej sklepu. 

O czym jeszcze pamiętać przed dokonaniem zwrotu?

Pamiętaj, że termin do zwrotu produktów w By Ann wynosi 14 dni od odebrania przesyłki. Paczki nadane po tym terminie nie będą przyjmowane. Sklep nie przyjmuje również paczek nadanych za pobraniem. Adres do wysyłki zwrotów to: 

SHE - byAnn.pl
Ogrodowa 27
42-202 Częstochowa

Miej na uwadze, że to ty ponosisz wszystkie koszty nadania zwrotu. Sklep zwróci należności na odesłany produkt na Twoje konto bankowe w terminie do 14 dni od momentu, w którym nadałaś paczkę, jednak do tej kwoty nie wlicza się kosztów przesyłki zwrotnej.

Jak przygotować paczkę do zwrotu?

Zawsze warto skorzystać z oryginalnego opakowania, w którym sklep wysyła Twoje zamówienie podczas dokonywania zwrotu. Jeśli jednak nie masz już do niego dostępu, zdecyduj się na skorzystanie z solidnego, kartonowego pudełka lub podobnego opakowania, które zapewni Twoim produktom odpowiednią ochronę. Pamiętaj, aby dodatkowo zabezpieczyć swoją przesyłkę, zaklejając ją taśmą klejącą oraz ewentualnie owijając ją papierem lub folią. Dzięki temu unikniesz przypadkowego otwarcia pudełka podczas transportu.

Jak dokonać wymiany w By Ann?

Jeśli zamówiłaś produkt w By Ann, ale jego rozmiar okazał się niewłąściwyy albo wolałabyś jednak zamówić daną rzecz w innym kolorze, to możesz skorzystać z opcji wymiany. Aby dokonać wymiany w By Ann, postępuj podobnie, jak ma to miejsce w przypadku zwrotu, jednak w formularzu uwzględnij informację o tym, na jakie produkty chcesz wymienić odsyłany towar. Swoją przesyłkę zaadresuj tak samo, jak podczas standardowego zwrotu.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto