O czym pamiętać przed dokonaniem zwrotu do sklepu Bayla?

Bayla to polski sklep obuwniczy oferujący wysokiej jakości produkty dla kobiet i mężczyzn. Sklep prowadzi sprzedaż na swojej stronie internetowej oraz w salonie stacjonarnym w Krakowie. Jeśli jesteś klientem tego sklepu i zastanawiasz się, czy jest możliwy zwrot zakupionych produktów, to trafiłeś w dobre miejsce! W poniższym artykule znajdziesz wszystkie najistotniejsze informacje, dzięki którym będziesz w stanie zwrócić buty zakupione w Bayla bez żadnych kłopotów. Przekonaj się, jakie to proste!

W jaki sposób dokonuje się zwrotów w Bayla?

Zwrot towaru zakupionego w sklepie internetowym Bayla może być dokonany w terminie do maksymalnie 14 dni od momentu, w którym klient odebrał przesyłkę z zamówionym towarem. Nie musisz informować sprzedawcy o zwrocie przed jego dokonaniem. Aby odstąpić od umowy zawartej ze sklepem Bayla wystarczy, że wyślesz swoją przesyłkę zawierającą niepasujące produkty oraz wypełniony formularz zwrotu bezpośrednio na adres sklepu przed upływem obowiązującego terminu.

Jak dokonać zwrotu w Bayla krok po kroku?

Zwrot do Bayla może zostać wykonany w tylko kilku prostych krokach. Oto wszystko, co musisz zrobić:

  1. Upewnij się, że produkty, które chcesz zwrócić, są w nienaruszonym stanie i zapakuj je w ich oryginalne opakowania,
  2. Wydrukuj formularz zwrotu, korzystając ze wzoru udostępnionego na stronie sprzedawcy, a następnie uzupełnij go i podpisz oraz dołącz go do przesyłki zwrotnej,
  3. Zabezpiecz swoją paczkę i jej zawartość, posługując się np. papierem lub folią stretch i zaklej szczelnie całe pudełko,
  4. Wyślij swoją paczkę na adres siedziby sklepu.

Zwrot Bayla - jak poprawnie zaadresować i nadać paczkę?

Przesyłki zwrotne do Bayla należy zaadresować, jak poniżej:

Sklep Bayla.pl DUHAN Sp. z o.o.
ul. Balicka 48
30-149 Kraków

Miej na uwadze, że z wyjątkiem zwrotu zamówień, których wartość przekracza 200 zł, przesyłka zwrotna musi zostać opłacona przez Ciebie. Sklep nie przyjmuje przesyłek nadanych opcją za pobraniem. Jeśli zwracasz produkty, których całkowita wartość przekracza próg 200 zł, możesz dokonać ich darmowego zwrotu poprzez platformę szybkiezwroty.pl. Wystarczy po wejściu pod ten adres wyszukać sklep Bayla, a następnie postępować zgodnie z widocznymi na stronie instrukcjami.

Kiedy i w jaki sposób dostanę zwrot pieniędzy w Bayla?

Zwrot pieniędzy za odesłane produkty w sklepie Bayla nastąpi przed upływem 10 dni roboczych od momentu, w którym przesyłka zwrotna dotrze do sprzedawcy. Forma zwrotu należności za zakup zależy od sposobu, w jaki oryginalnie opłacone zostało zamówienie. W przypadku płatności PayU lub PayPal, sklep dokona zwrotu z użyciem tej samej platformy. Jeśli opłaciłeś zakupy, dokonując przelewu bezpośrednio na konto sklepu, pieniądze trafią na to samo konto, z którego dokonałeś przelewu. Natomiast jeśli skorzystałeś z opcji opłaty za pobraniem, Twoje środki trafią na numer konta bankowego podany w formularzu zwrotu dołączonym do przesyłki.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto