W jaki sposób możesz zwrócić swoje zakupy do Katmandi?

Dzięki internetowi mamy obecnie łatwy dostęp do tysięcy sklepów specjalizujących się w sprzedaży różnego typu produktów, w tym specjalistycznej odzieży i akcesoriów. Jeśli lubisz spędzać czas na zewnątrz, nawet, gdy jest mroźno lub jesteś amatorem sportów zimowych, być może zainteresuje Cię oferta sklepu internetowego Katmandi. Nawet, jeśli po zakupie okaże się, że dany produkt z jakiegoś powodu nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go spokojnie zwrócić! Nie jest to niczym wymagającym, o czym przekonasz się, czytając poniższy artykuł. Zwrot do Katamandi - przedstawiamy wszystko, co musisz o nim wiedzieć przed jego wykonaniem!

Jak odstąpić od umowy zawartej z Katmandi?

Jeśli chcesz odstąpić od umowy zawartej ze sklepem Katmandi, wystarczy, że w terminie 14 dni od momentu odebrania przez Ciebie zamówionego towaru odeślesz go z powrotem do nadawcy. Nie musisz dodatkowo informować sprzedawcy o dokonanym zwrocie. Możesz się spodziewać zwrotu środków za odesłany zakup w ciągu 14 dni od momentu, w którym Twoja przesyłka lub potwierdzenie jej nadania trafi do sprzedawcy. 

Jak prawidłowo wypełnić formularz zwrotu?

Formularz zwrotu to dokument, dzięki któremu procedura zwrotu może przejść bez żadnych przeszkód, a Twoje środki za zwrócony zakup trafią na Twoje konto w sposób niezakłócony. W formularzu należy umieścić m.in. takie informacje, jak:

  • Twoje imię i nazwisko,
  • Numer zamówienia i data jego otrzymania,
  • Nazwy zwracanych przedmiotów, ich ilość oraz opcjonalnie powód zwrotu,
  • Numer konta bankowego, na które sklep dokona zwrotu środków za odesłany towar.

Przygotowując formularz skorzystaj najlepiej ze wzoru udostępnionego przez sklep na jego stronie internetowej. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie zapominasz o żadnych danych istotnych w procesie przetwarzania zwrotu. Nie zapomnij również, aby umieścić na dokumencie swój odręczny podpis, a na koniec dołączyć go do swojej przesyłki.

Co podlega zwrotowi w sklepie Katmandi?

Sklep Katmandi oferuje głównie takie produkty, jak kurtki, płaszcze, spodnie narciarskie lub do snowboardingu oraz inne typy odzieży i produkty przydatne podczas zimowych miesięcy, a w szczególności podczas wycieczek lub uprawiania sportów zimowych. Wszystkie produkty sprzedawane przez Katmandi nadają się do zwrotu, jednak pod warunkiem, że:

  • Towar nie nosi żadnych śladów użytkowania lub uszkodzeń,
  • Przedmioty zostały odesłane w oryginalnych opakowaniach, w których dostarczono je na adres klienta,
  • Od produktów nie oderwano metek ani żadnych innych dołączonych do nich elementów.

Jak przystąpić do nadania paczki zwrotnej w Katmandi?

Sprzedawca zwraca uwagę, aby dodatkowo zabezpieczyć swoje produkty przed ich odesłaniem. Wystarczy, że owiniesz je folią lub innym materiałem zapewniającym stabilność i ochronę przed uszkodzeniami. Twoja przesyłka zwrotna powinna zostać nadana na poniższy adres:

Sklep Katmandi.pl
Główna 91b
05-502 Piaseczno

Paczki nadawane za pobraniem lub do paczkomatów nie zostaną odebrane. Zamiast tego skorzystaj z usług wybranego przewoźnika, takiego jak np. InPost czy DHL i nadaj przesyłkę na swój koszt oraz bezpośrednio na powyższy adres. Sklep Katmandi nie zwraca kosztów nadania przesyłki zwrotnej.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto