W jaki sposób nadać paczkę zwrotną do Sportowe Style?

Ubrania sportowe są przez nas obecnie używane już nie tylko do uprawiania sportu, ale również na co dzień. Szeroka oferta tego typu produktów ułatwia zakup nowych, wygodnych ubrań i ich regularne noszenie. Czasem może się jednak zdarzyć, że po dokonaniu zakupu nowych produktów na odległość dochodzimy do wniosku, że dany przedmiot nam nie odpowiada albo inaczej go sobie wyobrażaliśmy w rzeczywistości. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie w takich sytuacjach - zwrot zakupionych produktów. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak nadać zwrot do sklepu Sportowe Style, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz tu wszystko, co musisz wiedzieć, aby prawidłowo odesłać swoje zakupy do tego sklepu.

Jak działa odstąpienie od umowy w Sportowe Style?

W sklepie Sportowe style masz aż 30 dni na odstąpienie od zawartej umowy. Aby dokonać zwrotu, wystarczy, że nadasz paczkę z niepasującym towarem przed upływem tego terminu, liczonego od dnia, w którym zamówienie zostało do Ciebie dostarczone. Sprzedawca udostępnia opcję wygodnego nadania zwrotu poprzez stronę internetową sklepu, jednak jeśli dokonałeś zakupu jako gość, nadal możesz zwrócić swój towar na inne sposoby.

Sportowe Style zwroty - jakie produkty można odesłać?

Oferta sklepu Sportowe Style obejmuje odzież, obuwie i akcesoria sportowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Na asortyment sklepu składa się wiele wyspecjalizowanych produktów znanych marek. Możesz zwracać wszystkie zakupione produkty, o ile tylko nie noszą one żadnych śladów użytkowania. Zwróć też szczególną uwagę na przedmioty, takie jak bielizna czy stroje kąpielowe, które to nadają się do zwrotu tylko, jeśli nie usunięto z nich wkładek higienicznych. 

Jak nadać zwrot poprzez stronę sprzedawcy?

Aby skorzystać z opcji zwrotu poprzez Paczkomaty InPost, zaloguj się na swoje konto na stronie internetowej sklepu, a następnie:

  1. Na liście dokonanych zamówień znajdź produkt, który chcesz zwrócić,
  2. Postępuj zgodnie z przedstawionymi na stronie instrukcjami, pamiętając, aby zaznaczyć opcję „skorzystam z przesyłek sklepu”,
  3. Wybierz formę, w jakiej sklep ma zwrócić Twoje należności za zakup,
  4. Wygeneruj dokumenty zwrotu - formularz oraz etykietę, którą należy umieścić na przesyłce. Wydrukuj je i pamiętaj o podpisaniu formularza,
  5. Włóż towar wraz z formularzem do solidnego pudełka przeznaczonego do wysyłki, a następnie dokładnie zaklej gotową paczkę,
  6. Zanieś przesyłkę do wybranego Paczkomatu InPost i czekaj na zwrot należności na zakup. Nastąpi on przed upływem terminu 30 dni od daty nadania paczki zwrotnej.

Jak inaczej możesz nadać zwrot do Sportowe Style?

Jeśli nie masz konta w sklepie Sportowe Style albo po prostu wolisz nadać paczkę innym sposobem niż wyżej opisany, możesz tego dokonać postępując jak poniżej:

  1. Przygotuj towar do przesyłki, pamiętając, aby dokładnie zabezpieczyć odsyłane produkty,
  2. Skorzystaj z solidnego opakowania, np. kartonowego pudełka a po umieszczeniu w nim zwracanych produktów dobrze je zaklej,
  3. Zaadresuj przesyłkę na: Sklep SportoweStyle.pl, ul. Handlowa 2/3, 34-480 Jabłonka
  4. Nadaj swoją paczkę wybranym sposobem, np. poprzez Pocztę Polską lub z pomocą usług wybranej firmy kurierskiej.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto