Zwrot do Luka-Pelli - jak prawidłowo go dokonać?

W dzisiejszych czasach lubimy korzystać z wygodnych rozwiązań, które przynosi nam rozwój technologiczny. Jednym z nich jest na pewno możliwość składania błyskawicznych zamówień w sklepach internetowych - nie musimy nawet wychodzić ze swojego pokoju, aby móc kupić nowe ubranie lub inny produkt. Co więcej, zwroty zamówionych towarów również nie są już niczym nadzwyczajnym ani wymagającym. Wiele sklepów udostępnia swoim klientom różne sposoby na dokonanie szybkiego i bezproblemowego zwrotu. Luka-Pelli to jeden z tych internetowych sprzedawców odzieży, którzy dostosowali się do wymagań współczesnego klienta. Dzięki temu zwroty do Luka-Pelli są proste i wygodne. Przekonaj się o tym sam, czytając poniższy artykuł!

Jak odstąpić od umowy zawartej z Luka-Pelli?

W Luka-Pelli sam proces nadawania przesyłki zwrotnej jest prosty, jednak zanim do tego przystąpisz, należy jeszcze poinformować sprzedawcę o swojej decyzji. W tym celu możesz się skontaktować z obsługą klienta na jeden z dwóch dostępnych sposobów:

  • poprzez infolinię, działającą pod numerem 884 848 200, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00
  • mailowo, pod adresem sklep@luka-pelli.pl

Przysługuje Ci termin 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej ze sklepem, a następnie 14 dni na właściwe dokonanie zwrotu.

Luka-Pelli zwroty - jakie produkty obejmują?

Chociaż zasadniczo wszystkie produkty oferowane przez sklep Luka-Pelli nadają się do zwrotu, istnieją pewne wyjątki, które należy mieć na uwadze przed podjęciem decyzji o odesłaniu swoich zakupów. Przede wszystkim, sklep nie przyjmuje zwrotu produktów, które:

  • noszą ślady użytkowania lub uszkodzenia,
  • mają brakujące metki,
  • zostały przygotowane według indywidualnych wytycznych danego klienta.

Jeśli zatem Twoje ubrania nie należą do kategorii produktów szytych "na miarę", a przymierzając je starałeś się zachować ostrożność, ich zwrot nie powinien być żadnym problemem.

Co powinno się znaleźć w paczce zwrotnej?

Przygotowując przesyłkę ze zwrotem do Luka-Pelli, zwróć uwagę, aby, o ile to możliwe, skorzystać z oryginalnych opakowań do ponownej wysyłki. Ponadto, przygotuj formularz zwrotu, który to będzie zawierał informacje m.in. o tym, jakie produkty wchodzą w skład zwracanego zamówienia oraz na jaki numer konta bankowego sklep ma dokonać zwrotu należących Ci się środków. Przygotuj swój formularz, najlepiej korzystając z gotowego wzoru dostępnego do pobrania i wydruku na stronie internetowej sprzedawcy.

Jak nadać paczkę zwrotną do Luka-Pelli?

W momencie, kiedy odstąpiłeś od zawartej umowy i przygotowałeś swoją paczkę do zwrotu, pozostaje Ci tylko jej nadanie. Adres, na który należy wysyłać zwroty do Luka-Pelli, to:

Luka-Pelli Producent Wyrobów Skórzanych
Suche 14
34-520 Poronin

Możesz nadać swoją paczkę wybranym sposobem, z tylko jednym istotnym wyjątkiem: Luka-Pelli nie przyjmuje przesyłek nadanych opcją za pobraniem. To Ty, jako klient, ponosisz bezpośrednie koszty nadania zwrotu.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto