Zwrot do Modna Kiecka - jak bezproblemowo i szybko go dokonać?

Z dnia na dzień zakupy online stają się coraz popularniejsze. I nie bez powodu — są one znaczącym ułatwieniem codziennego życia. Jednak co, jeżeli zakupiony przez internet produkt nie odpowiada Twoim gustom lub potrzebom? Na szczęście wiele produktów można bardzo łatwo zwrócić do producenta, oczywiście w odpowiednim czasie. W tym artykule pochylimy się szczególnie nad procedurą zwrotu towaru do sklepu internetowego ModnaKiecka.pl. Pokażemy jak go dokonać i udowodnimy, że nie jest on wcale skomplikowany. Przeczytaj i dowiedz się jak bezproblemowo i szybko wykonać zwrot do ModnaKiecka.pl!

Jakie produkty można zwrócić do Modnej Kiecki?

Sklep ModnaKiecka.pl w swojej ofercie posiada przede wszystkim szeroki wybór sukienek i innych ubrań dla kobiet. W przypadku nieudanego zakupu, zwrócić można niemal każdy rodzaj towaru, pod warunkiem, że jest on czysty, nieużywany i w oryginalnym opakowaniu. Wyjątek stanowią produkty, które na przykład są dostarczane w zapieczętowanych opakowaniach, których, ze względów higienicznych, nie można zwrócić po otwarciu czy towarów nieprefabrykowanych. Jeżeli nie jesteś pewien, czy możesz zwrócić dany produkt - skontaktuj się z obsługą klienta sklepu. Warto pamiętać, że nie trzeba zwracać całego zamówienia. Jeżeli kupiłeś 3 produkty i tylko jeden z nich Ci nie odpowiada - możesz zwrócić tylko ten jeden produkt.

W jakim terminie można dokonać zwrotu towaru?

W sklepie internetowym ModnaKiecka.pl masz 30 dni na poinformowanie sklepu o chęci zwrotu zakupu. Czas zaczyna liczyć się od dnia otrzymania towaru (bądź ostatniej części zamówionych towarów, w przypadku dostawy w częściach) przez kupującego lub osobę przez niego wskazaną. W ciągu tych 30 dni musisz, w drodze jednoznacznego oświadczenia, poinformować sklep o swoim zamiarze zwrotu zakupionego towaru. Sklep udostępnia gotowy wzór takiego oświadczenia, jednak nie musisz z niego korzystać. Gotowe oświadczenie możesz wysłać mailowo lub pocztą. Pamiętaj, że musisz je wysłać w ciągu 30 dni od dnia otrzymania towaru, jednak sklep może je przyjąć już po tym terminie. Dlatego jeżeli oświadczenie o chęci odstąpienia od umowy wyślesz ostatniego możliwego dnia - sklep nadal powinien je uznać, nawet, jeżeli odbierze je już po wyznaczonym terminie.

Jak zwrócić towar do ModnaKiecka.pl?

Aby zwrócić nieudany zakup do ModnaKiecka.pl należy złożyć jednoznaczne oświadczenie o chęci odstąpienia od umowy sprzedaży, a następnie zwrócić towar sprzedawcy. Co istotne, dokonując zwrotu w odpowiednim terminie nie trzeba podawać przyczyny odstąpienia od umowy. Towar należy zwrócić niezwłocznie i nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowałeś sklep o chęci zwrotu produktu. Paczkę ze zwrotem możesz odesłać opłaconą już przesyłką pocztową lub kurierską na adres:

ModnaKiecka.pl

ul. Sokołowska 159B

08-110 Siedlce

Uwaga! Sklep nie odbiera zwrotów wykonanych do paczkomatu lub za pobraniem!

Pamiętaj też, aby odpowiednio zabezpieczyć towar na czas transportu, a do przesyłki dołączyć formularz zwrotu dostępny na stronie sklepu. Sprzedawca prosi też o dopisanie numeru zamówienia w widocznym miejscu paczki.

Zwrot do Modnej Kiecki za pomocą Wygodne Zwroty

Jeżeli chcesz, możesz dokonać zwrotu do ModnaKiecka.pl za pomocą Wygodne Zwroty. Jest to system obsługi zwrotów, który maksymalnie ułatwia odesłanie nieudanego zakupu. Jak dokonać zwrotu za pośrednictwem tej platformy?

KROK 1: Wejdź na wygodnezwroty.pl i znajdź w wyszukiwarce sklep ModnaKiecka.pl. Możesz też użyć znajdującego się powyżej przycisku “NADAJ ZWROT DO MODNAKIECKA.PL”.

KROK 2: Wypełnij wymagane dane w formularzu i opłać przesyłkę.

KROK 3: Zapakuj zwracany towar tak, by nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do paczki dołącz formularz zwrotu dostępny na stronie internetowej sklepu i dowód zakupu. 

KROK 4: Nadaj paczkę w jednym z wybranych punktów.

KROK 5: Czekaj na zwrot pieniędzy. Firma deklaruje odesłanie ich po otrzymaniu przesyłki.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto