Zwrot do sklepu Denley - jak dokonać?

Oferta sklepu Denley obejmuje stylową odzież i szereg przydatnych akcesoriów. Jest ona bogata i zróżnicowana, a liczba zadowolonych klientów cały czas rośnie. Można się z nią zapoznać na spokojnie w dowolnym momencie i miejscu. Konsument ma też możliwość zwrócenia otrzymanego towaru, a sklep internetowy jest zobligowany do jego przyjęcia pod warunkiem, że nie nosi widocznych śladów użytkowania, zostanie odesłany w niezmienionej formie. Zawsze można się rozmyślić i bez problemu dokonać zwrotu produktu zakupionego w sklepie Denley.

Zwrot Denley w kilku krokach

Sklepy internetowe są zobowiązane do tego, aby umożliwić klientom zwrócenie towaru. Przyjęto, że konsument ma na to 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zakupionym produktem. Zwrot towaru do sklepu Denley może zostać dokonany w terminie do aż 30 dni. Pozwala także na wymianę przedmiotu na inny, jeśli wystąpi taka potrzeba. Można zwrócić towar i jednocześnie złożyć nowe zamówienie, po czym je opłacić. Usprawniony proces zwrotu/wymiany sprawia, że nie trzeba długo czekać na otrzymanie środków lub innego produktu.

Ponadto sklep Denley zobowiązuje się do jak najszybszego zwrócenia pieniędzy za odesłany przedmiot, następuje to w terminie do 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o dokonaniu zwrotu. Wszystko jest niezwykle proste, wystarczy zalogować się do swojego konta klienta, za pośrednictwem którego złożono zamówienie. Kolejnym krokiem będzie wejście w zakładkę dotyczącą zwrotów towarów. Będzie tam opcja pozwalająca na nadanie zwrotu. W dalszej części klient wypełnia formularz online zgodnie z instrukcją. Na koniec pozostaje wydrukowanie wypełnionego formularza.

Mając już przygotowany formularz zwrotu do sklepu Denley, należy zapakować towar do kartonu wraz z dokumentem. Trzeba pamiętać o tym, aby opakowanie było solidne, a zawartość dobrze zabezpieczona przed ewentualnym zniszczeniem. Jeśli przedmioty zostaną właściwie zapakowane, to nie powinno dojść do żadnych uszkodzeń mechanicznych podczas transportu.

Właściwie przygotowaną przesyłkę należy zaadresować na: BOLF sp. z o.o. sp.k Kożuchowska 32, 65-364 Zielona Góra z dopiskiem „www.denley.pl”. Najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem na dostarczenie paczki pod wskazany adres będzie wysłanie jej za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej.

Nie musi to jednak wiązać się z wysokim kosztem, na atrakcyjne ceny można liczyć na stronie brokera kurierskiego Allekurier.pl. Umożliwia wysyłanie przesyłek do 70% taniej niż w przypadku nadawania ich bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Jak łatwo zwrócić zakupy do innego sklepu odzieżowego? Zobacz pozostałe poradniki!

zwrot do denley

Zwroty Denley przydatne informacje

Dokonując zwrotu do sklepu Denley, trzeba liczyć się z tym, że to klient będzie musiał ponieść koszty opakowania i odesłania towaru. Warto wobec tego skorzystać z usług kuriera brokerskiego, aby oszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli ktoś nie ma możliwości wydrukowania formularza zwrotu, to można napisać go odręcznie.

Trzeba pamiętać o zawarciu z nim informacji dotyczących numeru zamówienia, imienia, nazwiska, telefonu kontaktowego, numeru konta i danych do wykonania przelewu. Na podany numer konta bankowego zostanie wysłany zwrot środków za odesłany towar. Sklep Denley umożliwia nadanie paczki bezpośrednio na swojej stronie. Ma ona następujący adres: https://szybkiezwroty.pl/Denley lub https://ezwroty.poczta-polska.pl/#/main.

Zwrot do paczkomatu Inpost jest banalnie prosty, przesyłkę nadaje się poprzez wypełnienie wszystkich pustych pól na podanej wyżej stronie, a po wysłaniu zgłoszenia klient zostanie poinformowany o tym fakcie e-mailem. Na przesyłce wystarczy wpisać dziesięciocyfrowy kod zwrotu, który zostanie przesłany wiadomością e-mail.

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto