Zwrot La Sagil - o czym pamiętać odsyłając swoje zakupy?

Zarówno zakupy online, jak i zwroty nabytych w ten sposób produktów nie są już niczym nadzwyczajnym. Z tego powodu ważne jest, aby klienci mieli możliwość odesłania niepasujących produktów szybko i prosto, bez potrzeby trudzenia się z długim i skomplikowanym procesem zwrotu. Na szczęście, w dzisiejszych czasach przyjazna procedura zwrotu to standard. Jeśli jesteś klientką butiku internetowego La Sagil, możesz dokonać w nim zwrotu beż żadnych przeszkód lub trudności. Czytaj dalej, aby przekonać się, jakie to proste!

Jak przystąpić do nadawania zwrotu do La Sagil?

Aby dokonać zwrotu w butiku La Sagil, musisz najpierw powiadomić sprzedawcę o swojej decyzji. Wystarczy prosta wiadomość mailowa wysłana na adres sklepu: kontakt@lasagil.pl. Masz na to 14 dni od daty w której otrzymałaś swoją paczkę z zamówieniem. Od momentu odstąpienia od umowy poprzez udzielenie informacji o zwrocie, masz nowy termin 14 dni na właściwe nadania swojej paczki z powrotem do nadawcy, na adres: La Sagil, ul. Czereśniowa 23E, 02-457 Warszawa. Zwrot należy nadać na swój koszt i tylko na powyższy adres, zatem nie jest możliwe skorzystanie z opcji wysyłki za pobraniem do dokonania zwrotu w La Sagil. Nadana w ten sposób paczka zostanie odrzucona i wysłana z powrotem do nadawcy, na jego koszt.

La Sagil zwrot - jak nadać paczkę?

Jeśli udzieliłaś już informacji o chęci zwrotu, możesz przystąpić do nadawania paczki. Oto podsumowanie wszystkich najważniejszych kroków w tym procesie:

  1. Upewnij się, że Twoje produkty są w nienaruszonym stanie i posiadają wszystkie oryginalnie dołączone elementy,
  2. Wykorzystaj to samo opakowanie, w którym dostarczono Ci produkty do ich ponownej wysyłki lub użyj innego solidnego opakowania, np. kartonowego pudełka, aby nadać swój zwrot,  
  3. Przygotuj formularz zwrotu (kopia formularza jest udostępniana przez sklep wraz z Twoim zamówieniem) i dołącz go do swojej przesyłki,
  4. Skorzystaj z wybranego sposobu wysyłki, np. usług wybranej firmy kurierskiej, aby nadać paczkę zwrotną,
  5. Czekaj na zwrot środków za zakup, który to nastąpi przed upływem 14 dni od daty nadania przesyłki zwrotnej.

Co możesz kupić w La Sagil?

La Sagil to butik oferujący szeroki wachlarz odzieży damskiej na różne okazje i pory roku. Oferta sklepu obejmuje takie produkty, jak m.in. okrycia wierzchnie, sukienki, kombinezony, komplety czy koszule. Na stronie internetowej butiku możesz również kupić różnorodne akcesoria, w tym akcesoria dla zwierząt, jak i obuwie, torebki oraz szaliki i czapki. Produkty oferowane przez La Sagil charakteryzuje wygoda i funkcjonalność, jak i pełen charakteru kobiecy styl oraz wykorzystanie materiałów w charakterystycznych, żywych kolorach.

Jak działają płatności odroczone PayPo?

W sklepie La Sagil masz możliwość opłacenia swojego zamówienia za pomocą płatności odroczonych PayPo, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla klientów, którzy lubią zamawiać nowe produkty bez zobowiązań, próbować dużo nowych ubrań i zwracać te, które im nie odpowiadają. 
Dzięki PayPo możesz złożyć nowe zamówienie właściwie bez płacenia. Obowiązuje Cię jedynie termin 30 dni, w trakcie którego możesz wypróbować nowe produkty i ewentualnie je odesłać lub zatrzymać je i wnieść swoją opłatę. Wystarczy wybrać opcję PayPo przy składaniu zamówienia w La Sagil, a następnie uzupełnić swoje dane lub zalogować się na swoje konto w tym serwisie.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto