Zwroty Wittchen - jak zwrócić rzeczy do sklepu?

Jeżeli ktoś marzy o wysokiej jakości galanterii skórzanej w przystępnej cenie, to warto odwiedzić sklep Wittchen. Można cieszyć się produktem ekskluzywnej marki bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Oczywiście zawsze może zdarzyć się tak, że nie będzie się zadowolonym z otrzymanego towaru i to niekoniecznie z powodu jakiejś ukrytej wady. Obecnie możliwe jest zwrócenie produktu nawet bez podawania przyczyny. Nie ma sensu trzymać rzeczy, która się nie podoba lub nie pasuje, najlepszym rozwiązaniem będzie jej zwrot towaru do sklepu. Jak to zrobić? Dowiesz się tego za chwilę!

Wittchen zwrot krok po kroku

Firma Wittchen dba o potrzeby swoich klientów, liczy się dla niej ich zadowolenie. Pomimo tego, że oferowane produkty są wysokiej jakości, praktyczne i estetyczne, nie muszą spodobać się każdemu. Nie stanowi to jednak żadnego problemu, bo zawsze można zwrócić towar zakupiony w Wittchen i to za darmo. Jedynym kosztem, który trzeba ponieść, jest ten związany z wysłaniem paczki zawierającej odsyłany towar. Na szczęście nie trzeba martwić się o duże wydatki z tym związane, wystarczy skorzystać z usług brokera kurierskiego, aby zwrócić przesyłkę szybko, tanio i wygodnie.

Wittchen towary można zarówno zwrócić, jak również wymienić na inne lub zareklamować. Konsument ma aż czternaście dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Kupując w sklepie internetowym, nie trzeba przejmować się tym, że firma odmówi przyjęcia zwrotu. Co więcej, nie trzeba nawet podawać przyczyny odstąpienia od umowy, co jest kolejną zaletą internetowych zakupów. W Wittchen można uniknąć dodatkowych kosztów związanych z wysyłką zwracanego towaru pod warunkiem, że wybrało się oferowany sposób dostawy przesyłki.

Ustawowe czternaście dni na zwrot tworu kupionego w e-sklepie w przypadku Wittchen zostało wydłużone do aż trzydziestu dni od momentu otrzymania paczki. Należy od razu podkreślić, że znaczenie ma nie to, kiedy dokładnie przesyłka ze zwrotem dotrze do sklepu, ale termin wysłania do niego oświadczenia – można zrobić do elektronicznie, pamiętając jedynie o nieprzekroczeniu regulaminowych trzydziestu dni.

Czy wiesz jakim kurierem nadać zwrot do sklepu Wittchen? Jeśli nie, zapoznaj się z firmami kurierskimi, które mogą odebrać zwracaną przesyłkę. Zamów kuriera czym prędzej, by sklep mógł szybciej zwrócić Ci pieniądze za zakupy!

zwroty wittchen

Zwrotu do Wittchen można dokonać na dwa sposoby:

  • za darmo w salonie
  • wysylając zwrot do centrum logistycznego

Na jaki adres zrobić zwrot do Wittchen?

W celu zwrócenia towaru do Wittchen, należy dokonać stosownego zgłoszenia. Nie ma w tym jednak niczego skomplikowanego, wystarczy skorzystać z gotowego formularza zwrotu dostępnego na stronie internetowej. Wyświetli się na ekranie komputera, po wpisaniu w przeglądarkę internetową adresu https://www.wittchen.com/pl-PL/nowy-zwrot. Wypełnienie formularza będzie najprostszym i najszybszym sposobem na zwrócenie niechcianego przedmiotu.

Jeżeli ktoś woli zrobić to w sposób tradycyjny, a nie elektroniczny, to można wydrukować formularz (pobierając wcześniej plik https://static.wittchen.com/gfx/file/zwrot.pdf), po czym wydrukować go, wypełnić ręcznie i wysłać do sklepu na adres zwrotów:

Centrum Logistyczne Wittchen - Dział Zwrotów Palmiry

ul. Gdańska 60

05-152 Czosnów

Zawsze trzeba pamiętać o tym, aby dobrze oznaczyć paczkę i mieć potwierdzenie jej wysyłki. Firma Wittchen dba o to, aby jak najszybciej zwrócić klientowi pieniądze, powinno to nastąpić w ciągu czternastu dni od daty otrzymania paczki zawierającej oddawany towar.

Jak wysłać zwroty Wittchen, aby jak najszybciej odzyskać pieniądze?

Wittchen zwrot jest darmowy, każdy konsument może odesłać towar niespełniający jego oczekiwań. Trzeba jednak liczyć się z tym, że koszty związane z wysyłką ponosi kupujący. Warto wobec tego poszukać najtańszego sposobu na odesłanie paczki do nadawcy. Z pomocą przychodzi broker kurierski AlleKurier, dzięki któremu możliwe jest zamówienie kuriera po zwrot przesyłki nawet 70% taniej niż bezpośrednio na stronie przewoźników.

Jak widać, różnice w cenie są ogromne, dlatego nie ma sensu przepłacać. Z AlleKurier zwroty towaru do Wittchen są tanie i szybkie, paczka dotrze do sklepu w trybie niemalże błyskawicznym – najczęściej w ciągu 48 godzin od daty jej nadania. Cały proces zamawiania kuriera ogranicza się tak naprawdę to kilku kroków. Pierwszym jest wpisanie w formularz online na stronie głównej AlleKurier podstawowych danych przesyłki kurierskiej, czyli jej wymiarów oraz danych adresata i nadawcy, skąd zostanie nadana paczka i dokąd ma zostać dostarczona.

Zostanie wyświetlona lista z dostępnymi przewoźnikami i cenami, dzięki czemu będzie można poznać cały koszt przesyłki, jeszcze przed złożeniem zamówienia. Wszystkie dane można oczywiście w dowolnej chwili edytować, zmienić formę wysyłki. Na koniec wystarczy zatwierdzić zgłoszenie, po czym przejść do wykonania szybkiego przelewu online w celu opłacenia zamówienia. Serwis po odnotowaniu płatności prześle automatycznie dokumenty przewozowe bezpośrednio na adres podany przez użytkownika podczas wypełniania formularza. Pozostaje wydrukować list przewozowy, po czym przykleić go na paczkę i oczekiwać kuriera, który może zjawić się już po paru godzinach lub następnego dnia roboczego.

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto