Wysyłka listu, paczki lub palety kurierem | AlleKurier.pl

Wysyłka listu, paczki lub palety kurierem

4.9 / 5
min czytania
Wysyłka Paczki: od 5.89

Allekurier to nowoczesna platforma służąca do wysyłania różnego rodzaju przesyłek kurierskich - kopert, paczek czy palet na terenie w zasadzie całego świata. W jej ofercie można znaleźć najlepszych i najtańszych kurierów i firmy transportowe. Jak wygląda wysyłka paczki za pomocą Allekuriera? Jakie są zalety tego rozwiązania? Jaki jest koszt wysyłki paczki kurierem?

Wysyłka kurierem to same zalety - przekonaj się o tym!

Transport kurierski ma wiele zalet. Największą z nich jest oczywiście bardzo szybki czas dostawy zamówienia. Przesyłki kurierskie są o wiele szybsze niż tradycyjna poczta, a więc nic dziwnego w tym, że ich popularność cały czas rośnie. Dzisiaj na rynku obecnych jest wiele firm kurierskich, które dostarczają przesyłki różnego rodzaju prosto do drzwi adresata. Oprócz tego oferują one wiele usług dodatkowych. Mowa w tym przypadku między innymi o dodatkowym ubezpieczeniu przesyłki, powiadomieniach SMS i email, możliwości dostarczenia paczki w soboty czy możliwości opłacenia przesyłki za pobraniem. Dla wielu osób ogromnym plusem jest również możliwość monitorowania drogi paczki. 

Wysyłka dobrym kurierem - jak go znaleźć?

W praktyce okazuje się jednak, że znalezienie dobrej firmy kurierskiej wcale nie jest takie łatwe, jak się początkowo może wydawać. Na rynku działa obecnie wiele dobrych firm, a więc znalezienie tej najlepszej zadaniem prostym z pewnością nie jest. Na szczęście z pomocą przychodzą profesjonalne serwisy internetowe, które są w zasadzie pośrednikami usług kurierskich. Warty uwagi jest wspomniany już serwis Allekurier.pl, który oferuje bardzo atrakcyjne wysyłki kurierskie. W tym przypadku wystarczy tylko wypełnić prosty formularz, aby od razu otrzymać wycenę. W ten sposób można znaleźć najtańszą w danej sytuacji firmę kurierską, która szybko zrealizuje usługę transportową.

Dlaczego warto korzystać z Allekurier.pl? 

Pośrednicy kurierscy to wbrew pozorom ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Ponadto wiele firm w tym przypadku może liczyć nawet na o 70% niższe ceny, niż otrzymałaby bezpośrednio negocjując z danym przewoźnikiem. Warto przy tym pamiętać, że osoby, które wykonują bardzo duże ilości zamówień jako stali klienci mogą liczyć na kolejne, ciekawe rabaty. Sporym atutem tego rozwiązania jest również fakt, że proces składania zleceń za pomocą platformy Allekurier.pl jest prosty i bardzo wygodny. Dodatkowo każda firma, która zdecyduje się na współpracę z serwisem otrzymuje darmowy serwis email oraz bezpłatne ubezpieczenie wszystkich przesyłek do 1000 zł. Nie trzeba się przy tym obawiać o bezpieczeństwo swoich danych, gdyż platformy takie jak wspomniany Allekurier.pl dzięki certyfikatowi SSL gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji przeprowadzanych online. Oprócz tego warto pamiętać, że cały czas można skorzystać z pomocy Biura Obsługi Klienta, jeśli tylko pojawiają się jakieś pytania czy wątpliwości. 

Allekurier - proces wysyłki przesyłek krok po kroku

Najpierw przesyłkę trzeba oczywiście przygotować do wysłania. Najważniejsze jest to, aby była ona odpowiednio zabezpieczona na czas transportu. Kolejnym krokiem jest dokładne zmierzenie wymiarów paczki i ich wprowadzenie do formularza. W nim powinny się również znaleźć dane nadawcy i odbiorcy przesyłki. W tym miejscu podaje się także godzinę odbioru przesyłki. Jeśli klient chce i ma na to czas, przesyłkę może dostarczyć również do punktu odbioru. Kolejny etap to opłacenie wysyłki. W przypadku wybrania opcji szybkiej płatności trwa to zaledwie chwilę. Potem trzeba jeszcze wydrukować dokumenty przewozowe, które wysyłane są przez platformę na podany adres email oraz przykleić je na paczkę. Potem pozostaje jedynie czekać na kuriera, który pojawi się we wskazanych godzinach lub odwieźć paczkę do punktu odbioru, o ile została wybrana taka opcja. Trzeba jedynie pamiętać, że Allekurier.pl nie umożliwia opcji zamawiania kuriera telefonicznie. Nie ma też możliwości opłacenia wysyłki u kuriera. Płatności trzeba dokonać wcześniej przez internet. 

Szybka i tania wysyłka paczek - Allekurier

Platforma Allekurier.pl pozwala na zamawianie najtańszych i najlepszych kurierów na rynku. Cały proces jest bardzo szybki i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Ponadto nie trzeba samodzielnie załatwiać wszystkich formalności - tym zajmuje się pośrednik w postaci platformy Allekurier.pl. Takie rozwiązanie ma szczególnie dużo zalet dla firm, które dzięki temu mają w jednym miejscu zestawienie zrealizowanych w danym okresie czasu wysyłek kurierskich różnego rodzaju. Chcesz wiedzieć ile kosztuje nadanie paczek? Sprawdź koniecznie nasz cennik, a wszystko stanie się jasne!

Wysyłka paczek z Allekurier.pl - dokąd dostarczamy paczki?

Zastanawiasz się gdzie możesz wysłać paczkę za pośrednictwem platformy AlleKurier? Być może odpowiedź Cię zaskoczy, ale praktycznie wszędzie! Nasze usługi kurierskie obiegają cały świat, dlatego istnieje niemalże 100% prawdopodobieństwo, że kraj destynacji Twojej paczki jest dostępny na naszej stronie. Specjalnością serwisu AlleKurier są jednak z pewnością przesyłki do Anglii oraz przesyłki do Niemiec, czyli państw szczególnie popularnych pod kątem wysyłek. Ma to związek z dużą obecnością Polonii na tych terenach, nie dziwi więc fakt, iż częstotliwość nadawania przesyłek z Polski za granicę jest naprawdę ogromna. Kiedyś to przesyłki do USA, wiodły prym, a dziś kraje UE nie mają sobie równych, jeśli chodzi o liczbę wysyłanych paczek. A Ty? Dokąd wyślesz paczkę z serwisem AlleKurier?

Komentarze
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami