DHL POP Żabka – kolejne udogodnienie popularnej sieci

Żabka od lat wpisuje się w mapę punktów spożywczych w naszym kraju, które cieszą się ogromnym zaufaniem klientów. Popularność tej sieci nie słabnie, a co roku przybywa ich wiele zarówno w centrach miast, jak i na obrzeżach czy obszarach wiejskich. Poszczególne placówki oferują wiele korzystnych udogodnień, w tym opcję DHL POP. Żabka umożliwia więc odbiór przesyłek oraz ich nadanie w bardzo dogodnych godzinach. To oszczędność zarówno czasu, jak i ogromny komfort dla odbiorców i nadawców paczek. Jak działa DHL POP Żabka?

Co to jest DHL POP?

DHL POP to punkt obsługi paczek należący do popularnej firmy kurierskiej DHL. Usługa polega na możliwości nadania lub odbioru paczki w jednym z punktów, które i tak na co dzień odwiedzane są przez poszczególne osoby. Taka przesyłka czeka na odbiorcę w danym punkcie przez kilka dni, dzięki czemu można ją odebrać w dogodnych godzinach oraz terminie. Także kurier, który nie zastał w domu nadawcy, może przekazać taką paczkę właśnie do jednego z punktów DHL POP. Dzięki temu odbiór paczki będzie możliwy jeszcze tego samego dnia.

DHL POP – Żabka, Inmedio i wiele więcej

DHL POP – Żabka, Inmedio i wiele więcej

Odbiór przesyłki w danym punkcie to ogromna oszczędność czasu i wygoda. Tym właśnie kierowali się twórcy usługi DHL POP. Żabka, kiosk In Medio, preferowana stacja benzynowa czy ulubione delikatesy to miejsca na mapie wielu miast, w których można nadać i odebrać przesyłkę, przy okazji robiąc zakupy czy tankując auto. Dużym udogodnieniem jest również fakt, że paczkę może odebrać za nas także inna osoba. Wystarczy, aby podała kod odbioru otrzymany w momencie umieszczenia paczki w danym punkcie.

Dokonując zakupów w Internecie, również można jako miejsce odbioru wybrać dowolny DHL POP. Żabka otwarta od 6 rano do 23 jest jednym z takich miejsc. Na uwagę zasługuje też fakt, że taka opcja to tanie przesyłki kurierskie, co zmniejsza całkowity koszt zakupu. W punktach DHL POP można również dokonać zwrotu produktów zakupionych przez Internet, nadając przesyłkę zwrotną w wygodny i szybki sposób. Dostarczenie paczki do DHL POP Żabka możliwe jest również podczas nadawania paczki za pośrednictwem naszej platformy usług kurierskich AlleKurier.

Żabka – wiele opcji i usług w jednym miejscu

Popularne sklepy Żabka zyskują na popularności również z innego powodu. To nie tylko korzystne ceny czy odbiór paczek dzięki DHL POP. Możliwość opłacania rachunków, zakup starterów telefonii komórkowej i ich rejestracja to kolejne udogodnienia, jakie oferuje Żabka. Wpłata gotówki na swoje konto, jak i wypłata środków to kolejna opcja, która z powodzeniem zastępuje bankomat. Ponadto Żabka nie pobiera za taką usługę żadnej prowizji, a wpłacić lub wypłacić można kwoty nie tylko zaokrąglone tak, jak w przypadku bankomatów, ale również szczegółowe takie jak np. 143 złote i 57 groszy.

Nie dziwi fakt, że sklepów Żabka na mapie Polski jest coraz więcej. Dzięki oferowanym usługom w jednym miejscu można załatwić wszystkie sprawy, które dotąd wymagały odwiedzenia kilku różnych miejsc, co wiązało się z poświęceniem znacznie większej ilości czasu.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto