AlleKurier Paleta

AlleKurier Paleta

Dział: Aktualności AlleKurier.pl    Dodano: 28 maja 2012

Przesyłki paletowe nawet do 800 kg w cenie 91 zł netto? Z usługą AlleKurier Paleta to możliwe! Od dziś do Państwa dyspozycji oddajemy nową usługę, która z pewnością przyniesie nowe możliwości i korzyści.


Do dotychczasowej usługi paletowej DPD Classic dołączyła AlleKurier Paleta. Nowa usługa realizowana jest przez firmę transportową specjalizującą się właśnie w przesyłkach paletowych. Najważniejszą różnicą jest wycena kosztów, która nie zależy od wagi, ale od faktycznej odległości jaką ma do przebycia przesyłka. Nie ma znaczenia czy ładunek waży 100 kg czy 800 kg (waga liczona wraz z wagą palety). Największe korzyści odniosą zatem przesyłający ciężkie ładunki na krótkim lub średnim dystansie. Przykładowo koszt przewiezienia maksymalnie obciążonej palety EURO na trasie Kraków – Katowice to zaledwie 91 zł netto, a koszt transportu z Warszawy do Łodzi wynosi tylko 112 zł netto.


Niewątpliwym atutem jest także pewność, że samochód który przyjedzie odebrać paletę będzie posiadał windę załadunkową. Dzięki temu każdy nadawca będzie mógł przesyłać znaczne ładunki bez konieczności posiadania wózka widłowego. Warto wspomnieć o bardzo dobrym kontakcie z przewoźnikiem. Kierowca, który zostanie wysłany po paletę wcześniej zadzwoni do Państwa i umówi się na odbiór towaru. Nowością jest także nowy rodzaj obsługiwanych palet. Można zatem przewozić towary nie tylko na paletach EURO ale również na nieco większych paletach przemysłowych, których podstawa ma wymiary 120x100 cm.


Nadawcy korzystający z AlleKurier Paleta, powinni pamiętać, iż w przypadku zamówienia usługi danego dnia do godziny 16:00, ładunek zostanie odebrany następnego dnia roboczego. W przypadku zamówienia po 16:00, termin zostanie wydłużony o jeden dzień roboczy. Czas na doręczenie palet wynosi od jednego do dwóch dni roboczych.


Serdecznie zachęcamy do wypróbowania AlleKurier Palety.

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami