Konkurs Idealna Przesyłka | AlleKurier.pl

Konkurs Idealna Przesyłka

Zrób zdjęcie idealnie zapakowanej przesyłki i wygraj półroczny abonament na monitoring marki Twojego produktu lub sklepu w Internecie. Wspólnie z serwisem brand24.pl przygotowaliśmy dla Was 3 abonamenty o wartości 354 zł każdy!

AlleKurier.pl Brand24.pl

Konkurs skierowany jest głównie do sprzedawców internetowych oraz wszystkich tych, którzy sposób pakowania przesyłek opanowali do perfekcji. Wystarczy za pomocą aparatu fotograficznego udokumentować to co świetnie robicie na co dzień, czyli właściwe pakowanie przesyłek by bezpiecznie docierały do celu.


Brand24 jest narzędziem umożliwiającym monitorowanie tego co mówi się na temat marki lub produktu w Internecie. Jest to zatem świetne narzędzie dla sprzedawców na Allegro czy dla sklepów internetowych. Serwis daje możliwość dotarcia do miejsc w Internecie gdzie przebywają zarówno obecni klienci jak potencjalni nowi zainteresowani.


Zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@allekurier.pl. E-mail powinien zawierać zdjęcia Waszego autorstwa w dobrej jakości o wymiarach co najmniej 1600x1200 pikseli. Fotografie powinny przedstawiać sposób zapakowania przesyłki w taki sposób, by mogła zostać bezpiecznie przesłana firmą kurierską. Nadsyłane mogą być zarówno pojedyncze zdjęcia jak i serie dokumentujące krok po kroku w jaki sposób pakowaliście Waszą paczkę bądź paletę. Prace konkursowe nadsyłajcie do czwartku 17 maja do północy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi już dzień później w piątek do godziny 14:00. Wybierzemy trzech autorów najlepszych prac, którzy otrzymają półroczny abonament Personal Plus w serwisie brand24.pl.

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami