Szczyt Klimatyczny w Katowicach - Utrudnienia | AlleKurier.pl

Szczyt Klimatyczny w Katowicach - Utrudnienia

Dział: Aktualności AlleKurier.pl    Dodano: 22 listopada 2018

Szanowni Państwo, informujemy że w dnia 3.12.2018 - 14.12.2018 w Katowicach odbywać się będzie Szczyt Klimatyczny. W związku z tym w dniach 25.11.2018 - 17.12.2018 spodziewane są bardzo duże utrudnienia w komunikacji na terenie całej aglomeracji śląskiej. Dla samochodów jak i pieszych zostaną zamknięte takie ulice jak: Dobrowolskiego, Góreckiego, Olimpijska, Nadgórników. Natomiast od godziny 16:00, dnia 3 grudnia, dodatkowo zamknięta zostanie al. Korfantego na odcinku od ronda im. gen. J. Ziętka do ul. Katowickiej. Prawy pas ruchu na al. Korfantego od ronda do ul. Olimpijskiej w kierunku Pętli Słonecznej zostanie wyłączony z ruchu na stałe.

Na ul. Dobrowolskiego, ul. Góreckiego, al. Korfantego, ul. Olimpijskiej, al. Roździeńskiego, Rondzie im. gen. J. Ziętka, ul Kopalnianej, ul. Ścigały, ul. Nadgórników i ul. Jerzego Dudy-Gracza zostanie wprowadzony grożący odholowaniem zakaz zatrzymywania się pojazdów.

W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia w realizacji doręczeń i odbiorów przesyłek kurierskich w wyznaczonych terminach. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami